forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie z orange flex do nju abo ?

Przeniesienie z orange flex do nju abo ?

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-03-26 22:21)

to jest odpowiedź na post:

Po co takie odpowiedzi, lepiej się nie udzielaj. Dzieki

</div><div>
</div><div>Nie tobie o tym decydować kto się może udzielać a kto nie!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1711483865223

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-01 08:01)

Czy w salonie orange ogarną przeniesienie z flexa do orange na karte?

~lukasz

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-01 19:52)

to jest odpowiedź na post:

Czy w salonie orange ogarną przeniesienie z flexa do orange na karte?

Zadaj ptyanie na forum orange .

~gość1711993955913

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-01 22:28)

to jest odpowiedź na post:

Zadaj ptyanie na forum orange .


A nju to nie Orange?
Ale popieram pomysł - forum Orange jest o 10 poziomów wyżej niż to. Tam na pewno ktoś pomoże.

~gość1712003296714

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-02 21:39)

to jest odpowiedź na post:

Czy w salonie orange ogarną przeniesienie z flexa do orange na karte?


Przeniesienie z flex do oferty na kartę ogrania się przez czat flexa

~gość1712086685834

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 16:19)

<div>Niedawno przeniosłem numer z Orange Flex do nju subskrypcji. Jest to proste i szybkie chociaż nie da się tego zrobić bezpośrednio.</div><div>
</div><div>Najpierw zlecasz przez czata w aplikacji Flex przeniesienie numeru do nju na kartę. Po kilku minutach byłem już w Orange na kartę. Tam jest bezpłatne 1GB i możliwość odbierania połączeń więc jak w trakcie przeniesienia ktoś zadzwoni nie ma problemu.</div><div>
</div><div>Potem ściągnąłem sobie aplikację nju i przeniosłem numer z orange na kartę do nju subskrypcji - też sprawnie poszło. Karta SIM działa ta sama nie trzeba wymieniać. Więc siedząc w fotelu, nie wychodząc z domu, nie używając żadnych kurierów przeniosłem numer z Flexa do nju subskrypcji.</div><div>
</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~robert

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 16:21)

to jest odpowiedź na post:

</div><div>Niedawno przeniosłem numer z Orange Flex do nju subskrypcji. Jest to proste i szybkie chociaż nie da się tego zrobić bezpośrednio.</div><div>
</div><div>Najpierw zlecasz przez czata w aplikacji Flex przeniesienie numeru do orange na kartę. Po kilku minutach byłem już w Orange na kartę. Tam jest bezpłatne 1GB i możliwość odbierania połączeń więc jak w trakcie przeniesienia ktoś zadzwoni nie ma problemu.</div><div>
</div><div>Potem ściągnąłem sobie aplikację nju i przeniosłem numer z orange na kartę do nju subskrypcji - też sprawnie poszło. Karta SIM działa ta sama nie trzeba wymieniać. Więc siedząc w fotelu, nie wychodząc z domu, nie używając żadnych kurierów przeniosłem numer z Flexa do nju subskrypcji.</div><div>
</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~robert

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 16:42)

to jest odpowiedź na post:

Czy mozna bezposrednio przenieść numer z flexa do nju abo? Jaki jest czas takiego przeniesienia? 
<div>Jak chce przenieść dwa numery jak zaznaczyć który nr tel ma być głównym numerem?

</div><div>
</div><div>Najszybciej do nju subskrypcji. Najpierw na czacie Flex do orange na kartę potem z orange na kartę do nju subskrypcja. Najpierw kupujesz jeden numer potem do konta dodajesz drugi. Mozesz wszystko załatwic z domu i nie czekać na kuriera bo karty zostają te same.
</div>

~robert

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 18:44)

to jest odpowiedź na post:

Niedawno przeniosłem numer z Orange Flex do nju subskrypcji. Jest to proste i szybkie chociaż nie da się tego zrobić bezpośrednio.Najpierw zlecasz przez czata w aplikacji Flex przeniesienie numeru do nju na kartę. Po kilku minutach byłem już w Orange na kartę. Tam jest bezpłatne 1GB i możliwość odbierania połączeń więc jak w trakcie przeniesienia ktoś zadzwoni nie ma problemu.Potem ściągnąłem sobie aplikację nju i przeniosłem numer z orange na kartę do nju subskrypcji - też sprawnie poszło. Karta SIM działa ta sama nie trzeba wymieniać. Więc siedząc w fotelu, nie wychodząc z domu, nie używając żadnych kurierów przeniosłem numer z Flexa do nju subskrypcji.


I już jakiś d3bil zgłosił do moderacji... To forum to jednak totalne dno. Gość opisuje całą procedurę a jakiś tępak jedyne co potrafi to zgłosić post...
A do autora... dzięki za szczegółowy opis!

~gość1712162696744

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-07 12:52)

ludzie ale kolega pytał o przeniesienie do nju abonament a nie subskrypcja. A jak chcemy nju abonament to bez kuriera sie to nie obędzie raczej

~stefan

odpowiedź

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? | ~lukasz (24.03.2024, 14:54)

Czy mozna bezposrednio przenieść numer z flexa do nju abo? Jaki jest czas takiego przeniesienia? 
Jak chce przenieść dwa numery jak zaznaczyć który nr tel ma być głównym numerem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników