forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie z orange flex do nju abo ?

Przeniesienie z orange flex do nju abo ?

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-03-26 22:21)

to jest odpowiedź na post:

Po co takie odpowiedzi, lepiej się nie udzielaj. Dzieki

</div><div>
</div><div>Nie tobie o tym decydować kto się może udzielać a kto nie!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1711483865223

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-01 08:01)

Czy w salonie orange ogarną przeniesienie z flexa do orange na karte?

~lukasz

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-01 19:52)

to jest odpowiedź na post:

Czy w salonie orange ogarną przeniesienie z flexa do orange na karte?

Zadaj ptyanie na forum orange .

~gość1711993955913

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-01 22:28)

to jest odpowiedź na post:

Zadaj ptyanie na forum orange .


A nju to nie Orange?
Ale popieram pomysł - forum Orange jest o 10 poziomów wyżej niż to. Tam na pewno ktoś pomoże.

~gość1712003296714

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-02 21:39)

to jest odpowiedź na post:

Czy w salonie orange ogarną przeniesienie z flexa do orange na karte?


Przeniesienie z flex do oferty na kartę ogrania się przez czat flexa

~gość1712086685834

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 16:19)

<div>Niedawno przeniosłem numer z Orange Flex do nju subskrypcji. Jest to proste i szybkie chociaż nie da się tego zrobić bezpośrednio.</div><div>
</div><div>Najpierw zlecasz przez czata w aplikacji Flex przeniesienie numeru do nju na kartę. Po kilku minutach byłem już w Orange na kartę. Tam jest bezpłatne 1GB i możliwość odbierania połączeń więc jak w trakcie przeniesienia ktoś zadzwoni nie ma problemu.</div><div>
</div><div>Potem ściągnąłem sobie aplikację nju i przeniosłem numer z orange na kartę do nju subskrypcji - też sprawnie poszło. Karta SIM działa ta sama nie trzeba wymieniać. Więc siedząc w fotelu, nie wychodząc z domu, nie używając żadnych kurierów przeniosłem numer z Flexa do nju subskrypcji.</div><div>
</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~robert

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 16:21)

to jest odpowiedź na post:

</div><div>Niedawno przeniosłem numer z Orange Flex do nju subskrypcji. Jest to proste i szybkie chociaż nie da się tego zrobić bezpośrednio.</div><div>
</div><div>Najpierw zlecasz przez czata w aplikacji Flex przeniesienie numeru do orange na kartę. Po kilku minutach byłem już w Orange na kartę. Tam jest bezpłatne 1GB i możliwość odbierania połączeń więc jak w trakcie przeniesienia ktoś zadzwoni nie ma problemu.</div><div>
</div><div>Potem ściągnąłem sobie aplikację nju i przeniosłem numer z orange na kartę do nju subskrypcji - też sprawnie poszło. Karta SIM działa ta sama nie trzeba wymieniać. Więc siedząc w fotelu, nie wychodząc z domu, nie używając żadnych kurierów przeniosłem numer z Flexa do nju subskrypcji.</div><div>
</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~robert

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 16:42)

to jest odpowiedź na post:

Czy mozna bezposrednio przenieść numer z flexa do nju abo? Jaki jest czas takiego przeniesienia? 
<div>Jak chce przenieść dwa numery jak zaznaczyć który nr tel ma być głównym numerem?

</div><div>
</div><div>Najszybciej do nju subskrypcji. Najpierw na czacie Flex do orange na kartę potem z orange na kartę do nju subskrypcja. Najpierw kupujesz jeden numer potem do konta dodajesz drugi. Mozesz wszystko załatwic z domu i nie czekać na kuriera bo karty zostają te same.
</div>

~robert

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-03 18:44)

to jest odpowiedź na post:

Niedawno przeniosłem numer z Orange Flex do nju subskrypcji. Jest to proste i szybkie chociaż nie da się tego zrobić bezpośrednio.Najpierw zlecasz przez czata w aplikacji Flex przeniesienie numeru do nju na kartę. Po kilku minutach byłem już w Orange na kartę. Tam jest bezpłatne 1GB i możliwość odbierania połączeń więc jak w trakcie przeniesienia ktoś zadzwoni nie ma problemu.Potem ściągnąłem sobie aplikację nju i przeniosłem numer z orange na kartę do nju subskrypcji - też sprawnie poszło. Karta SIM działa ta sama nie trzeba wymieniać. Więc siedząc w fotelu, nie wychodząc z domu, nie używając żadnych kurierów przeniosłem numer z Flexa do nju subskrypcji.


I już jakiś d3bil zgłosił do moderacji... To forum to jednak totalne dno. Gość opisuje całą procedurę a jakiś tępak jedyne co potrafi to zgłosić post...
A do autora... dzięki za szczegółowy opis!

~gość1712162696744

 

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? (2024-04-07 12:52)

ludzie ale kolega pytał o przeniesienie do nju abonament a nie subskrypcja. A jak chcemy nju abonament to bez kuriera sie to nie obędzie raczej

~stefan

odpowiedź

Przeniesienie z orange flex do nju abo ? | ~robert (03.04.2024, 16:19)

<div>Niedawno przeniosłem numer z Orange Flex do nju subskrypcji. Jest to proste i szybkie chociaż nie da się tego zrobić bezpośrednio.</div><div>
</div><div>Najpierw zlecasz przez czata w aplikacji Flex przeniesienie numeru do nju na kartę. Po kilku minutach byłem już w Orange na kartę. Tam jest bezpłatne 1GB i możliwość odbierania połączeń więc jak w trakcie przeniesienia ktoś zadzwoni nie ma problemu.</div><div>
</div><div>Potem ściągnąłem sobie aplikację nju i przeniosłem numer z orange na kartę do nju subskrypcji - też sprawnie poszło. Karta SIM działa ta sama nie trzeba wymieniać. Więc siedząc w fotelu, nie wychodząc z domu, nie używając żadnych kurierów przeniosłem numer z Flexa do nju subskrypcji.</div><div>
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

62 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies