Brak sieci

 

Brak sieci (2024-03-13 08:06)

Witam czy jest jakaś awaria z siecią Nju ponieważ od wczoraj ,, tylko połączenia alarmowe,, okolice prostej sprawdzałem u innych nikt nie ma zasięgu więc to nie problem z telefonem. Nadmieniam że w innych miejscowościach jest normalnie. Jeżeli jest problem to kiedy zostanie naprawiony. 

~marcinzz

 

Brak sieci (2024-03-13 09:28)

to jest odpowiedź na post:

Witam czy jest jakaś awaria z siecią Nju ponieważ od wczoraj ,, tylko połączenia alarmowe,, okolice prostej sprawdzałem u innych nikt nie ma zasięgu więc to nie problem z telefonem. Nadmieniam że w innych miejscowościach jest normalnie. Jeżeli jest problem to kiedy zostanie naprawiony. 



A czy nie prościej jest skontaktować się z operatorem i zapytać o ewentualną awarię?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jacek

 

Brak sieci (2024-03-13 09:37)

to jest odpowiedź na post:

Witam czy jest jakaś awaria z siecią Nju ponieważ od wczoraj ,, tylko połączenia alarmowe,, okolice prostej sprawdzałem u innych nikt nie ma zasięgu więc to nie problem z telefonem. Nadmieniam że w innych miejscowościach jest normalnie. Jeżeli jest problem to kiedy zostanie naprawiony. 

Zgłoś usterke przez formularz kontaktowy , tylko określ tam jaka jest precyzyjnie ta okolica prosta - miasto , ulica , dzielnica 

~gość1710319067738

 

Brak sieci (2024-04-13 18:42)

Mam to samo. Nosz kur...

~fak

odpowiedź

Brak sieci | ~marcinzz (13.03.2024, 08:06)

Witam czy jest jakaś awaria z siecią Nju ponieważ od wczoraj ,, tylko połączenia alarmowe,, okolice prostej sprawdzałem u innych nikt nie ma zasięgu więc to nie problem z telefonem. Nadmieniam że w innych miejscowościach jest normalnie. Jeżeli jest problem to kiedy zostanie naprawiony. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników