forumnju na kartęusługiPrzeniesienie numeru do nju na kartę

Przeniesienie numeru do nju na kartę

 

Przeniesienie numeru do nju na kartę (2022-01-26 17:19)

to jest odpowiedź na post:

A jak myślisz. Oczywiście po to, by nie musieć pamiętać o rachunkach. Wiele osób tak robi, z nadpłaty są opłacane kolejne faktury.

</div><div>
</div><div>Tak, jasne. Najpierw ludzie szukają tańszej oferty żeby zaoszczędzić a potem płacą za rok z góry bo nie wiedzą co z kasą zrobić....</div><div>Popłać sobie wszystkie rachunki na 10 lat do przodu. Świetna inwestycja. Ale potem  nie płacz, że nie wiesz jak nadpłaty odzyskać....</div><div>
</div><div>Nie pamiętać o rachunkach? Tylko zaglądać co miesiąc i sprawdzać czy jeszcze coś z nadpłaty zostało czy już nie?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nadplata

 

Przeniesienie numeru do nju na kartę (2022-01-26 18:06)

A kto mówi o mnie, czy ja napisałem że mam nadpłatę? Już chyba całkowicie straciłeś rozeznanie haha. Ludzie tak robią i tak zrobiła osoba, która ten wątek założyła. To że czegoś nie rozumiesz to już inna sprawa. Zamiast co miesiąc przelewać i tracić czas ktoś woli zapłacić z góry, bo go stać. A i tak smsem otrzyma ile trzeba zapłacić jak nadpłata się skończy. Robisz burzę w szklance wody. Nie gotuj się, tak tylko czytaj na spokojnie. A nadpłatę można odzyskać bez problemu.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maciek123

 

Przeniesienie numeru do nju na kartę (2022-01-26 19:58)

to jest odpowiedź na post:

A kto mówi o mnie, czy ja napisałem że mam nadpłatę? Już chyba całkowicie straciłeś rozeznanie haha. Ludzie tak robią i tak zrobiła osoba, która ten wątek założyła. To że czegoś nie rozumiesz to już inna sprawa. Zamiast co miesiąc przelewać i tracić czas ktoś woli zapłacić z góry, bo go stać. A i tak smsem otrzyma ile trzeba zapłacić jak nadpłata się skończy. Robisz burzę w szklance wody. Nie gotuj się, tak tylko czytaj na spokojnie. A nadpłatę można odzyskać bez problemu.


Nie kompromituj się już bardziej...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nadplata

odpowiedź

Przeniesienie numeru do nju na kartę | next (21.01.2022, 02:05)

Witam,

czy przenosząc numer z nju abonament do nju na kartę:

- mój staż w usłudze "im dłużej tym lepiej" zostanie zachowany?
- moje środki środki zgromadzone na koncie abonenta przeniosą się do nju na kartę?

Ponadto:

Wiem, że przez kontakt z BOK można przenieść środki pomiędzy jednym kontem abonenta, a drugim należącym do tej samej osoby. Czy można w taki sam sposób przenosić środki pomiędzy kontem w nju na abonament, a kontem w nju na kartę?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników