forumnju na kartęusługiProblem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-07-23 15:15)

Witam. Mam irytujący problem z wysyłaniem SMSów, o ile można wysłać do "normalnego" odbiorcy to nie można niestety wysłać sms na żaden numer w stylu premium,  nie chodzi mi nawet o to premium bo nie biorę udziału w jakichś telebajkach itp. ale o wysłanie numeru pod 3388. Mam konto w mBanku i można konto bankowe połączyć z usługą doładowaniea numeru smsem i tak mam zrobione w T-Mobile i Play od bodajże dwóch lat. Wysyłam sms np. o treści 30na 3388 i po chwili konto na kartę mam doładowane tą kwotą bez szukania zdrapek czy włączania internetu na przykład w środku nocy w trasie.  Teraz testowo a z zamiarem przejścia z Play kupiłem starter njumobile i tutaj mimo, że mam numer nju połączony z kontem w mBanku ( w serwisie transakcyjny podałem ten numer tak jak play i tmobile) nie mogę wysłać sms pod 3388, zresztą pod żadne premium jakieś tam 71xx ( coś tam z pomocą dzieciom próbowałem)
Co zrobić w takiej wybitnie niekomfortowej sytuacji. Aha konfiguracja telefonu jest ok, sprawdzone i weryfikowane parę razy, mms działają, transmisja też, BOK twierdzi że jest ok konfiguracja.  Ma ktoś jakiś pomysł?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adam

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-07-24 08:43)

sprawdź czy nie masz założonego pakietu blokad, które uniemożliwią wysyłanie i dobieranie wiadomości i połączeń typu premium, sprawdź w usługach na koncie, a jak tam nic nie będzie widać to kontaktuj się z NJU, niech sprawdzą u siebie. tzw przekażą zgłoszenie do działu technicznego, podaj przykład nieudanej wysłanej wiadomości, nr telefonu, dzień, godzina, przykład nie straszy niż 24h,

[edytowane przez pigula o 08:45 w dniu 2013-07-24]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-07-30 12:06)

Ja mam prolem notoryczny z normalnymi smsami, NIE POWIODLO SIE I NIE POWIODLO SIE, irytujace to sie zaczyna robic !

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~raszowski

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-25 10:25)

[cytat]Ja mam prolem notoryczny z normalnymi smsami, NIE POWIODLO SIE I NIE POWIODLO SIE, irytujace to sie zaczyna robic !

Ja mam to samo! Błąd sieci jak nic!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~magda

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-26 13:01)

Też nie mogę wysyłać normalnych sms ale dzwonić mogę, [przedtem wystarczyło parę razy próbować albo zadzwonić i wysłać teraz nic nie pomaga nawet zmiana telefonu..

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-27 21:07)

Mam ten sam problem, za każdym razem gdy próbuje wysłać NORMALNEGO smsa. Po napisanej wiadomości naciskam wyślij, parę sekund miele i podaje info "wysyłanie..." po czym wyskakuje info "błąd"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-28 11:08)

Mam to samo, ale nie moge tylko smsow premium ;/

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~theblu

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-09-20 13:30)

Miałem ten sam problem. Rozwiązanie jest bardzo proste: po wejściu na Play24 okazałao się, ze na moim koncie jest ustawiona blokada operatorka Premium.
Musiałem zadzwonić do BOK i podając PUK z startera odblokowałem go od ręki.


Oczywiście Play skasował mnie 1 zł za tą rozmowę, więc cel i powód tej blokady stał się jasny.:(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~twolipan

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-09-22 23:18)

"Normalnego" SMSa wysyła. Nie wysyła premium. Wszystkie blokady usług, włącznie z limitem na premium zostały zdjęte i potwierdzone SMSem od operatora.

~reseller

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-12-28 22:20)

Wszyscy mamy podobny problem, ktory pojawia sie notorycznie co jakis czas. 


Czy operator raczy udzielić wyjaśnień? 
W końcu problem został poruszony na oficjalnej stronie operatora.



Kolejne posty niczego niezmienią, podobnie jak rozmowy z BOK. 

~nick22

odpowiedź

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms | ~wacek (07.08.2018, 14:22)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników