Opinie

 

Opinie (2022-01-29 23:33)

to jest odpowiedź na post:

Wszyscy są raczej zadowoleni  :)
<div>

</div><div>
</div><div>Bez przesady z tym wszyscy... Problemy z zasięgiem takie jak w każdej innej sieci. W jednym miejscu jest, w innym nie ma.
</div><div>Cena dla jednych super dla innych będzie lepsza gdzie indziej.</div><div>Problemy nie do rozwiązania: brak 5G, brak eSIM, brak porządnej apki do zarządzania usługami, zawyżone zużycie transferu...
</div><div>Raczej sieć dla mało wymagających....
</div>

~forum

 

Opinie (2022-04-14 09:03)

Ja też polecam, jestem w nju kilka dobrych lat, początkowo miałam abonament w plusie, potem karta play, skończyłam w nju z całą rodziną. Fajny program lojalnościowy, internet bez granic :) ale juz nie wiem ile lat. Apki nie znam i nie potrzebuję, wszystko można sprawdzić na stronce, kontakt z infolinią też niezły. Działy się jakieś niespodziewane sytuacje, ale zawsze do wyjaśnienia i korekty.  Zasięg bez uwag. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam

~emila

 

Opinie (2022-06-24 09:03)

Przeszłam z T-moblie do Nju (Orange) i żałuję. Wysyłanie smsów i mms więcej niż szt. 2 powoduje, że wiadomości nie wychodzą, Cały czas są wysyłane. Problemy z połączeniami. Zrywanie rozmów. Zasięg w Katowicach nie jest zły. W mieszkaniu zasięgu BRAK rozmawiam przez Wi-Fi. Aplikacja... nie wiem po co jest bo nie ma żadnych funkcji. Żałuję. W zamian za mniejsze rachunki mam ciągłą irytację. Nie polecam. 

~jolka

 

Opinie (2022-06-24 17:08)

Jedna z najgorszych sieci w Polsce.
Bardzo mały zasięg , internet pomimo że jest włączony nie działa a rachunki kosmiczne 



odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~piter

 

Opinie (2022-08-29 20:49)

Czy wy sobie jakieś jaja robicie z zasięgiem internetu mobilnego ? Od kilku miesięcy tego internetu się nie da normalnie używać, co chwilę nagle przy pełnym zasięgu jest brak internetu. Po kilku minutach przy dobrych wiatrach może wróci i znowu jest na kilka minut po czym znowu go nie ma. 
To jest nierealne żeby tak się działo na 3 telefonach innych firm. Pomoc techniczna oczywiście gówno pomogła, robią jakiś restart usługi i jest dalej to samo. Jeżeli sytuacja się dalej nie zmieni to w **** sobie tą sieć wsadźcie. 21 wiek a człowiek w centrum województwa musi po kilka minut czekać na trochę internetu mobilnego. 
To samo z MMSami, raz działają raz nie. 
Zeszliscie nie psy Nju.

~wengosh

 

Opinie (2022-08-31 06:49)

to jest odpowiedź na post:

Czy wy sobie jakieś jaja robicie z zasięgiem internetu mobilnego ?

My uzytkownicy wcale sobie jaj nie robimy, więc czemy się nas czepiasz? Pretensje zgłaszaj do BOK - a nie na forum. Nikt z Nju tu nie zagląda

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaa

 

Opinie (2022-08-31 10:10)

jaka sfrustrowana suka tu wylewa pomyje , mieszka w piwnicy i truje ze neta nie ma - na nokii 3310 to ty mozesz sie jedynie wibrator wlaczyc z nie korzystac z najlepszej sieci EVER bitch 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~sucza

 

Opinie (2023-02-03 16:27)

Ta firma to skandal. Nie radzą sobie 

~xdgbe

 

Opinie (2023-02-04 13:56)

to jest odpowiedź na post:

Jedna z najgorszych sieci w Polsce.
Bardzo mały zasięg , internet pomimo że jest włączony nie działa a rachunki kosmiczne 


Nie wolno tak tu pisać o nju! Zaraz cię "użytkownicy" "do moderacji" zgłoszą, Mnie za chwilę też :-)
Zabawne w sumie jest, że w nju nie ma klientów tylko są użytkownicy. Taki wstyd być klientem? Użytkownik brzmi lepiej? Użytkownikiem to można być szczoteczki do zębów...

~gość1675515418207

 

Opinie (2023-06-26 14:12)

<span >Tragedia przez duże T, naciągactwo, problemy żeby zrezygnować z umowy, pracownicy na infolinii mówią co innego niż się później okazuję w rzeczywistości!!!

~marcin

odpowiedź

Opinie | ~prutek (28.10.2021, 14:33)

Witam. Obecnie jestem w sieci plus już 13 lat, chcę przenieść numer do nju, gdyż w obecnej sieci, co przedłużę umowę to płacę coraz więcej. Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie na temat sieci nju. Wiem, że zasięg to indywidualna kwestia lokalizacji, ale jak jest z usługami? Są jakieś przerwy związane z internetem? Rozmowy i SMS-y można wykonywać bez problemu?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies