forumnju z rachunkiemusługirachunek 900zł z nju ?maksymalny miał być 57zł?

rachunek 900zł z nju ?maksymalny miał być 57zł?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~lucynar

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jacek@23

 

rachunek 900zł z nju ?maksymalny miał być 57zł? (2014-02-01 15:26)

owszem, jest - bedziesz to wiedział czytając to co podpisujesz... dziś ta lekcja kosztuje cie grosze w postaci 900zł - kiedyś mozesz zostać frajerem co straci dom bo mu sie czytać nie bedize chciało... wiec podziekuj nju za lekcje - bo wyszło dosc tanio 

 

rachunek 900zł z nju ?maksymalny miał być 57zł? (2014-02-03 11:36)

to jest odpowiedź na post:

Jak to możliwe? - na stronie napisane jest 57zł tyle maksymalnie zapłacisz jak dzwonisz,sms-ujesz,mms-ujesz i internetujesz.Nam przyszedł rachnek  Przesyłanie danych 33    893,37zł.
Ktos mnie tu chyba oszukał? zgłosiliśmy reklamacje i czekam mam nadzieje że to pomyłka, i nju stanie na wysokości zadania i dotrzyma słowa "57zł -tyle maksymalnie załacisz"


A co ciekawa sprawa ? Obserwuję dalsze reakcje nju.. Jeżeli będzie inaczej niż 57 zł to znikam  stąd. Pis co z tym fantem zrobili.  

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~thunder

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~nowi

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~nowi

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1394222472657

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~zainteresowany

 

rachunek 900zł z nju ?maksymalny miał być 57zł? (2014-03-15 10:47)

Sprawdź szczegóły wszystkich operacji wychodzących na FV.  Wszelkie smsy/mmsy za granicę, premium lub jakieś płatne, naliczane są osobno do rachunku. Podobnie rozmowy za granice, korzystanie z internetu. I jeśli nie wybrałeś dodatkowo przy podpisywaniu umowy e-faktury doliczą Ci do FV 200zł.
Jeśli nie korzystaliście nic z żadnych odrębnie płatnych połączeń/sms/mms/internet to faktycznie coś NJU przekombinował. 
Jak otrzymacie odpowiedź to się podzielcie jak możecie, bo jestem ciekawa skąd taki wielki rachunek.

odpowiedź

rachunek 900zł z nju ?maksymalny miał być 57zł? | ~lucynar (23.01.2014, 21:34)

Jak to możliwe? - na stronie napisane jest 57zł tyle maksymalnie zapłacisz jak dzwonisz,sms-ujesz,mms-ujesz i internetujesz.Nam przyszedł rachnek  Przesyłanie danych 33    893,37zł.
Ktos mnie tu chyba oszukał? zgłosiliśmy reklamacje i czekam mam nadzieje że to pomyłka, i nju stanie na wysokości zadania i dotrzyma słowa "57zł -tyle maksymalnie załacisz"

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies