forumnju z rachunkiemusługiBrak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-05 14:47)

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10, iternet działa tylko po podłączeniu pod WIFI.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~android10

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-05 16:04)

Hej :) Trzeba na nowo wgrać konfigurację zgodnie z informacją na stronie: https://www.njumobile.pl/obsluga/pomoc-techniczna,konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefonie. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-05 16:21)

Hej,
Wgrałem konfigurację i niestety nie pomogło.
Dokonywałem restartów systemu - również nie pomogło.
Dzwoniłem na infolinie aby zresetowali połączenie - nie pomogło.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~android10

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-05 16:33)

Tak wyglądają ustawienia w telefonie Xiaomi Mi A2 Lite gdzie po aktualizacji do Android 10 nie działa internet NJU:


https://zapodaj.net/a261b828c51af.png.html

https://zapodaj.net/522bb2275c5bd.png.html

https://zapodaj.net/27ac7f87742f1.png.html

https://zapodaj.net/1f8ee42c424ce.png.html

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~android10

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-05 16:35)

Zresetowałem je dlatego nie są uzupełnione, te na stronie NJU są nie pełne czy pomijając te w ustawieniach telefonu powinno byc ok ? Tak robiłem ale nie działa 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~android10

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-06 08:51)




Mam podobny problem po dzisiejszej aktualizacji do Androida 10 na Mi A2 Lite - internet wprawdzie działa ale otwierają się tylko strony typu gmail.com, google.com, facebook.com itp.-zagraniczne. Pol<span >ski onet, wp itp. nie działają..."Ta witryna jet nieo<span >s<span >iagalna, ERR_ADDRES<span >S_UNREACHABLE<span >"























odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marcin

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-06 09:17)

Ja również nie mogę się połączyć ze stronami internetowymi na Xiaomi Mi A2 Lite.Problemy pojawiły się po aktualizacji do Android 10.
Czy może ktoś wyjaśnić jak to naprawić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~piotr

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-06 09:59)

U mnie na mi a2 lite działa tylko tak: Sieć i internet } Sieć komórkowa }  Advanced } Punkty dostępowe - klikam plus i wpisuję 
<strong>Internet</strong><ul><li>Nośnik danych: GPRS</li><li>APN (punkt dostępu): internet</li><li>Nazwa użytkownika: internet</li><li>Hasło: internet</li><li>Uwierzytelnianie: normalne</li><li>Adres IP telefonu: Automatyczny</li><li>Podstawowy serwer DNS: 194.204.159.1</li><li>Dodatkowy serwer DNS: 194.204.152.34</li><li>Dla połączenia Internet GPRS nie należy ustawiać bramki IP, adresu serwera Proxy oraz numerów ich portów (pola te należy zostawić niewypełnione).</li></ul>
Wybieram zapisz  (menu w prawym, górnym rogu) i zaznaczam z prawej strony kropką.


Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michał

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-06 17:37)

U mnie już działa.Wszedłem w: ustawienia.Potem w: sieć i internet.Dalej : sieć komórkowa i wybrałem zakładkę: NJU czyli gniazdo sim w którym mam kartę z NJU(mam 2 gniazda SIM i pierwsze jest puste).W zakładce NJU kliknąłem w:  Advanced a potem w: Punkty dostępowe i wyświetliła mi się strona z tytułem: Nazwy APN.
Obok tytułu: Nazwy APN kiknąłem w znak: + i wyświetliła mi się strona pod tytułem: Edytuj punkt dostępu.
Na stronie Edytuj punkt dostępu zmieniłem tylko nazwę na: internet potem w pozycji:APN też wpisałem: internet i w nazwie użytkownika i haśle też wpisałem: internet.W pozycji: Serwer nie wpisywałem nic ale widzę że pokazuje mi teraz: 194.204.159.1 więc można spróbować to wpisać ręcznie.
W pozycji: Nośnik odznaczyłem: nie określono a zaznaczyłem: GPRS ale widzę że teraz mam tam wpisane: nie określono więc może nie trzeba zaznaczać GPRS?Trzeba popróbować samemu.
I to wszystko co wpisałem.Potem w prawym górnym rogu wybrałem opcję: Zapisz.
Jak zapisałem to potem na stronie: Nazwy APN na liście zaznaczyłem kropką ten mój zapisany punkt czyli: internet (poprzedni jest odznaczony)
Mam nadzieję że komuś to pomoże.Starałem się wszystko opisać dokładnie :) Powodzenia 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~piotr

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-07 08:08)

to jest odpowiedź na post:

Ja również nie mogę się połączyć ze stronami internetowymi na Xiaomi Mi A2 Lite.Problemy pojawiły się po aktualizacji do Android 10.
Czy może ktoś wyjaśnić jak to naprawić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1591510114521

odpowiedź

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 | ~reko (11.06.2020, 09:22)

Hej, działają Wam MMSy? 
Uporałam się z problemem z internetem. Teraz mam problem z MMSami. 


Mogę prosić o przesłanie Waszych ustawień do MMS?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników