forumnju z rachunkiemusługiOszukane wskazania licznika.

Oszukane wskazania licznika.

 

Oszukane wskazania licznika. (2019-12-12 15:30)

Wczoraj licznik się zresetował i zaczął wskazania od zera! :) myślałem że się naprawiło ale nic z tego dalej zawyża wskazania jak poprzednio.Błąd systemu ale cóż wszedzie można reklamować ale tu nie.

 

Oszukane wskazania licznika. (2019-12-13 17:29)


U mnie pojawił się taki sam problem w tym miesiącu. Do tej pory wszystko się zgadzało, mam pakiet 120 GB i bez problemu mi wystarczał na miesiąc, a w grudniu zużyłem według danych na stronie NJU 110GB. Po zalogowaniu się do routera Dovado wbudowany licznik wskazuje ok 35 GB, do tej pory nigdy nie było z tym problemu, wskazania się pokrywały. Teraz jest naliczone 3 razy więcej niż rzeczywiście.
Co w tej sytuacji można zrobić?

~marcin

 

Oszukane wskazania licznika. (2019-12-13 20:55)

<span >Witam w klubie :) nareszcie ktoś z takim problemem jak ja mam. Nikt mi tu nie wierzył i myśleli że cuduje.Zgłaszałem na reklamacji i tam głupoty gadają że wstyd powtarzać regułka kopiuj wklej.Dokładnie jak u mnie trzy krotne wskazania jadą po całości.Nic Kolego w tej sytuacji nie jesteśmy zrobić tylko się z tąd trzeba wynosić.Szkoda bo wcześniej byłem zadowolony a teraz już czas na światłowód tylko 11zł drożej na miesiąc no limit. 100mb/s

~adamus

odpowiedź

Oszukane wskazania licznika. | ~adamus (13.12.2019, 20:55)

<span >Witam w klubie :) nareszcie ktoś z takim problemem jak ja mam. Nikt mi tu nie wierzył i myśleli że cuduje.Zgłaszałem na reklamacji i tam głupoty gadają że wstyd powtarzać regułka kopiuj wklej.Dokładnie jak u mnie trzy krotne wskazania jadą po całości.Nic Kolego w tej sytuacji nie jesteśmy zrobić tylko się z tąd trzeba wynosić.Szkoda bo wcześniej byłem zadowolony a teraz już czas na światłowód tylko 11zł drożej na miesiąc no limit. 100mb/s
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

52 gości i 1 zalogowanych użytkowników