forumnju z rachunkiemofertaNju ma gorszy zasięg niż Orange

Nju ma gorszy zasięg niż Orange

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-06-10 20:56)

to jest odpowiedź na post:

U mnie prędkość jest 350 mb/s . Raczej nie jest to zły wynik.

mb/s = milibity na sekundę
Raczej nie jest to dobry wynik :-)

~gość1686340147078

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-06-10 21:17)

to jest odpowiedź na post:

mb/s = milibity na sekundę
Raczej nie jest to dobry wynik :-)


mb to mogą też być metry bieżące... wtedy to całkiem dobry wynik chyba?

~gość1686340147078

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-06-11 06:42)

to jest odpowiedź na post:


mb to mogą też być metry bieżące... wtedy to całkiem dobry wynik chyba?

Zapomniałeś w swoich postach że może to być skrót ( mierny blagier )

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ziko

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-06-11 14:32)

to jest odpowiedź na post:

Zapomniałeś w swoich postach że może to być skrót ( mierny blagier )


@ziko w twoim przypadku raczej mały buc,nie umiesz prawidłowo zapisać jednostek i jeszcze pyskujesz, więcej pokory

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1686340147078

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-07-06 17:29)

dziwne, u mnie działa

~ciri

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-07-06 20:17)

to jest odpowiedź na post:

dziwne, u mnie działa


nie bój nic, wyłączą ci...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1688667431930

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-07-06 23:04)

to jest odpowiedź na post:


nie bój nic, wyłączą ci...


I znowu jakiś niedorobiony dupek do moderacji zgłosił... Tak to jest jak się nie ma nic do powiedzenia a chce się zaistnieć? Zgłoś i mój post :-) Wolność słowa w wersji nju :-)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1688667431930

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2024-03-01 23:50)

Wszystkie twierdzenia że nju ma gorszy zasięg niż Orange to kompletne bzdury. Technicznie, w kwestii sieci dostępowej NIE MA ŻADNYCH RÓŻNIC. Oba simy w jednakowy sposób korzystają z de facto tej samej sieci. Co może mieć wpływ w przypadku dwóch kart w jednym telefonie to ustawienie jaka sieć ma być wykorzystywana do transmisji danych. Z tą siecią telefon ?bardziej rozmawia?. Nie będę wchodził w detale bo nie ma to sensu - większość osob zupełnie by nie wiedziała o czym piszę. Zależy to od budowy torów radiowych w telefonach. Ale to z kolei zależy od modelu telefonu. Takie zjawisko może być szczególnie zauważalne w telefonach niższej klasy.

~adamslodowy

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2024-03-02 15:22)

to jest odpowiedź na post:

Wszystkie twierdzenia że nju ma gorszy zasięg niż Orange to kompletne bzdury. Technicznie, w kwestii sieci dostępowej NIE MA ŻADNYCH RÓŻNIC. Oba simy w jednakowy sposób korzystają z de facto tej samej sieci. Co może mieć wpływ w przypadku dwóch kart w jednym telefonie to ustawienie jaka sieć ma być wykorzystywana do transmisji danych. Z tą siecią telefon ?bardziej rozmawia?. Nie będę wchodził w detale bo nie ma to sensu - większość osob zupełnie by nie wiedziała o czym piszę. Zależy to od budowy torów radiowych w telefonach. Ale to z kolei zależy od modelu telefonu. Takie zjawisko może być szczególnie zauważalne w telefonach niższej klasy.


Nie masz racji niestety.

~gość1709389357344

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2024-03-12 21:38)

to jest odpowiedź na post:

Witam , mam pytanie czy to norma że mając 2 karty SIM w telefonie nju i Orange ta druga czyli Orange zawsze ma lepszy zasięg o 1 a często nawet 2 kreski ( na 5 kresek możliwych) ? Czy klienci Nju są traktowani jako klienci drugiej kategorii ?




Oczywiście, że tak. Wszystkie odszczepy dużych telekomów to gorsza kategoria i gorsza jakość usług lecz także i niższa cena

~bonkcja

odpowiedź

Nju ma gorszy zasięg niż Orange | ~daniel (30.11.2019, 15:04)

Witam , mam pytanie czy to norma że mając 2 karty SIM w telefonie nju i Orange ta druga czyli Orange zawsze ma lepszy zasięg o 1 a często nawet 2 kreski ( na 5 kresek możliwych) ? Czy klienci Nju są traktowani jako klienci drugiej kategorii ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników