forumnju z rachunkiemusługieSIM w nju (w Orange juz jest)

eSIM w nju (w Orange juz jest)

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-03 15:43)

to jest odpowiedź na post:




Mam pytanie czy wiadomo czy karta e-sim jest już dostępna w nju mobile w 2023 roku jeśli tak to jak ją dostać , jeśli nie to kiedy będzie dostępna?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1691070208572

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-06 14:08)

to jest odpowiedź na post:




Mam pytanie czy wiadomo czy karta e-sim jest już dostępna w nju mobile w 2023 roku jeśli tak to jak ją dostać , jeśli nie to kiedy będzie dostępna?




E-Sim w Play na kartę jest od dawna. 

~jaq

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-11 16:42)

to jest odpowiedź na post:


Mam pytanie czy wiadomo czy karta e-sim jest już dostępna w nju mobile w 2023 roku jeśli tak to jak ją dostać , jeśli nie to kiedy będzie dostępna?




Trochę lipa. Mam 5 numerów w nju i potrzebuję esim do jednego. Nie ma w ofercie. Wychodzi na ro, że trzeba bedzie zabrać wszystkie do innego operatora i liczyć na to, że przy takiej liczbie numerów dostanę ofertę nie gorszą niż mam teraz...

~jami

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-11 21:28)

to jest odpowiedź na post:




Trochę lipa. Mam 5 numerów w nju i potrzebuję esim do jednego. Nie ma w ofercie. Wychodzi na ro, że trzeba bedzie zabrać wszystkie do innego operatora i liczyć na to, że przy takiej liczbie numerów dostanę ofertę nie gorszą niż mam teraz...


Nie musisz zmieniać operatora. Orange ma eSIM  w ofercie Flex.

~gość1691782109401

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-15 15:47)

No właśnie nie chodzi o to, żeby zmieniać operatora, tylko przekonać aktualnego do uruchomienia usługi. Jest takie powiedzenie w biznesie, kto się nie rozwija, ten się cofa. Skoro francuzów stać na utratę części rynku z czystego lenistwa, to ja nie mam uwag. Wszyscy mają, France Telekom nie. Brawo! Przecież Francja wszystko wie najlepiej...

~jaq

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-15 16:46)

to jest odpowiedź na post:

No właśnie nie chodzi o to, żeby zmieniać operatora, tylko przekonać aktualnego do uruchomienia usługi. Jest takie powiedzenie w biznesie, kto się nie rozwija, ten się cofa. Skoro francuzów stać na utratę części rynku z czystego lenistwa, to ja nie mam uwag. Wszyscy mają, France Telekom nie. Brawo! Przecież Francja wszystko wie najlepiej...


Aktualny operator ma usługę eSIM w innej ofercie. Oferta nju ma inny target. To ma być tania oferta dla mniej wymagających klientów. Jak ktoś potrzebuje więcej to ma inne możliwości.

~gość1692110779647

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-28 18:10)

to jest odpowiedź na post:




Mam pytanie czy wiadomo czy karta e-sim jest już dostępna w nju mobile w 2023 roku jeśli tak to jak ją dostać , jeśli nie to kiedy będzie dostępna?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mirek

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-08-30 16:33)

to jest odpowiedź na post:




Mam pytanie czy wiadomo czy karta e-sim jest już dostępna w nju mobile w 2023 roku jeśli tak to jak ją dostać , jeśli nie to kiedy będzie dostępna?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ddddddddcg

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-09-03 15:12)

to jest odpowiedź na post:




Mam pytanie czy wiadomo czy karta e-sim jest już dostępna w nju mobile w 2023 roku jeśli tak to jak ją dostać , jeśli nie to kiedy będzie dostępna?

~gość1693746777256

 

eSIM w nju (w Orange juz jest) (2023-09-04 11:42)

to jest odpowiedź na post:




Mam pytanie czy wiadomo czy karta e-sim jest już dostępna w nju mobile w 2023 roku jeśli tak to jak ją dostać , jeśli nie to kiedy będzie dostępna?

~gość1693820544716

odpowiedź

eSIM w nju (w Orange juz jest) | p_n (19.08.2019, 13:53)

Cześć
nie wiecie może kiedy w nju będzie eSIM?
W Orange juz jest, chetnie bym zaczął z tego korzystać:)
Dzięki za odp!

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

71 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies