forumnju z rachunkiemusługiTo chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do

To chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do

 

To chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do (2021-08-12 08:11)

to jest odpowiedź na post:

Dziś mam ten sam problem w Krakowie. Nie słuchać mnie gdy wykonuję połączenie ani jak odbieram połączenie. Telefon działa bo można swobodnie rozmawiać przez komunikator. Problem jest tylko z połączeniem telefonicznym. Nie mam nawet jak zgłosić problemu telefonicznego bo nie słyszy mnie pracownik infolinii a sieć nie podaje adresu mailowego do kontaktu w takich sytuacjach. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1628748666267

 

To chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do (2021-09-12 12:20)

Pomocy. Co robić.  Nie moge się połączyć z osobami do ktorych dzwonie. Slysze przez chwile a zaraz potem mnie wywala i nic nie slysze. Albo dzwoni do mnie osoba i tez 1 osoba slyszy dtuga nie. To bez sensu. Szkoda abonament za takie cos placic. Prawie miesiac to trw w Białymstoku.  Skladalam reklamacje ale niema odpowiedzi. Pomozcie. Tez tak macie ? Co robic ? Pozdrawiam 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

To chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do (2021-09-13 11:37)

Mam wrażenie że jeśli jest to Białystok , to warto pomyśleć czy nie jest to przyczyna stanu wyjątkowego. Pomocy udzieli tyko koniec tego stanu .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1631525872381

 

To chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do (2021-09-15 19:47)

555

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~goacdttd

 

To chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do (2021-09-15 19:56)

555

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~goacdttd

odpowiedź

To chyba jakaś kpina. Brak połączeń z NjuMoblie i do | niktoś (15.05.2019, 13:41)

Od jakiegoś czasu mam coraz większe mam problemy z dzwonieniem jak i inni mają problemy aby dodzwonić się do mnie, a nawet dostają info że nie ma takiego numeru. Podczas rozmów przerywa połączenie lub słychać jakby było odtwarzane z taśmy która się wkręciła.
Napisałem o problemie do Nju i dostałem zaskakującą odpowiedź.
"     Sprawdziliśmy zgłoszenie. Potwierdzamy występowanie utrudnień w korzystaniu z sieci Nju mobile w podanej lokalizacji ze względu na przeciążone LTE. W chwili obecnej nie planujemy rozbudowy sieci w tym miejscu. Państwa zgłoszenie dotyczące korzystania z sieci Nju mobile zostanie uwzględnione w planach rozwoju sieci na kolejne lata. Zachęcamy do skorzystania z usługi WiFi Calling.   "

Normalnie śmiech na sali. Każą mi czekać kilka lat, bo ludzie korzystają z neta i proponują mi rozmowy przez net, który chodzi tak samo jak usługi telef.

 Piszę to aby się podzielić polityką Nju z innymi. Ci którzy mają problemy z rozmowami, dzwonieniem otd. to może mają to samo co ja.
Widocznie kilka lat w tej samej sieci to za długo i czas na zmiany ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników