forumnju z rachunkiemofertaOpinie użytkowników

Opinie użytkowników

Opinie użytkowników (2020-04-21 23:03)

Od jesieni pogorszył się znacznie zasięg ; mogę  rozmawiać tylko w jednym pokoju  i to najlepiej jak najbliżej okna. Jak zgłosiłem powiedzieli, że to chwilowa awaria, ale jest końcówka kwietnia i nie ma żadnej poprawy, szukam więc nowego operatora. 

Wrocław, 21.04.2020

~zawiedziony

Opinie użytkowników (2020-04-22 23:25)

Gdzie mieszkasz ? że zasięg jest kiepski . są miejsca że tak bywa . Zycze powodzenia przy zmianie operatora , Dowidzenia .

~gość1587590705741

Opinie użytkowników (2020-06-09 16:46)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli jesteś w niepełnym zasięgu moze warto pomyślec o antenie zwenetrznej

Możesz podać jakiś link?>

Opinie użytkowników (2020-09-13 21:26)

Tez szukam nowego operatora Telefon dxisla tylko w oknie w jednym pomieszczeniu.
Lublin Czuby
Totalna porażka 
Zmieniam telefony i nic to nie daje
Rozmowy są przerywane CIAGLE! !!!!

~ach

Opinie użytkowników (dzisiaj, 10:01)

to jest odpowiedź na post:

Tez szukam nowego operatora Telefon dxisla tylko w oknie w jednym pomieszczeniu.
Lublin Czuby
Totalna porażka 
Zmieniam telefony i nic to nie daje
Rozmowy są przerywane CIAGLE! !!!!

Witam
Przypominam tylko, że w Nju istnieje  WiFi Calling. Fakt faktem, żeby to zadziałało, trzeba mieć dostęp do internetu przez wifi oraz telefon obsługujący tę usługę. Niemniej jeśli te warunki są spełnione, może się przydać do rozmów w miejscach gdzie jest problem z zasięgiem (a dla posiadaczy abonamentu także do rozmów z zagranicy po kosztach jakby się było w kraju).
https://www.njumobile.pl/oferta/wificalling

Natomiast odnośnie opinii o dostawcy, bo o tym jest ten wątek, a nie o biadoleniu, że gdzieś-tam nie ma zasięgu.
Od przeszło 4 lat należę do grona tych zadowolonych (a właściwie należymy - oferta abonamentowa dla dwojga), a  zmianę operatora na Nju uważam za jedną najlepszych ze swoich decyzji "telekomunikacyjnych". Mimo upływu czasu wciąż jest trudna do przebicia (średnio za nr 19zł/m-c, za "full no limit" + wspólne 30GB netu).  w sumie żadnych większych problemów technicznych. Tzn. owszem, bodaj około 2 lata temu padła mi jedna z kart Sim, w taki trochę dziwny sposób, że była widoczna w telefonie mogłem się zalogować (działał PIN), ale nie działały żadne usługi. Po zgłoszeniu kartę wymieniono mi w salonie Orange, odtąd już żadnych problemów. Co do zasięgu: bywają miejsca, że jest słaby, jak u każdego operatora. Ogólnie jednak tam gdzie najczęściej przebywam (dom, praca, itp.) jest dobry. Pamiętam, że przed podjęciem decyzji zmiany na Nju, kupiłem za parę zł starter Orange i wypróbowałem jak się ma sprawa z zasięgiem. Myślę, że  to najlepsza metoda przy zmianie operatora, zwłaszcza, jeżeli zamierzamy korzystać z oferty  abonamentowej.
Nigdy też nie zdarzyło się - o czym czytałem tu sporo razy (jakoby rzekomo...) - żeby Nju mnie "oszukało" w rachunkach. Owszem, zdarzało się, że kwota "nie więcej" niż 38zł była przekroczona. Lecz zawsze było to skutkiem płatnej usługi,  poza  limitem - SMS premium, rozmowy na płatny nr, infolinię, itp. Może mam farta... ;-)

[edytowane przez stanley99 o 10:30 w dniu 2020-09-21]

odpowiedź

Opinie użytkowników | ~henry777 (14.02.2019, 19:04)

Witam,

zastanawiam się na przeniesieniem numeru do Nju. Mogę liczyć na szczere opinie na temat tej sieci? Jak jest z zasięgiem, opłatami, internetem itp. itd.? Mogę prosić o szczere informacje obecnych użytkowników? Dziękuję.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

94 gości i 0 zalogowanych użytkowników