forumnju z rachunkiemofertaInternet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-08-27 15:28)

to jest odpowiedź na post:

<div align="left"><span>W Twoim przykładzie po wykorzystaniu 0.5 GB w kraju, będziesz miał w Polsce 0.5 GB, a w roamingu 0.73 GB, ale nie dodatkowo, tylko na zasadzie albo tu albo tu, ponieważ l<span>imit GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 pomniejsza pakiet 1 GB dostępny w Polsc<span>e.<br></span></span></span>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~aipxvpay

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-08-27 15:33)

to jest odpowiedź na post:

<br>A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...<br>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~aipxvpay

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-08-27 15:33)

to jest odpowiedź na post:

<br>A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...<br>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~aipxvpay

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-08-27 15:51)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Wykorzystalem pakiet internetu czyli 30GB. Na stronie mam napisane : pozostało 0 MB z 30 GB<span> , <span>transferu internetowego , z czego 1.87 GB z 1.87 GB <span>do wykorzystania w roamingu w UE<br></span></span></span><br><span><span><span><span>Pytanie mam takie : jutro jade do Niemiec na kilka dni, czy nadal mam te 1.87 GB czy juz nie mam nic. Jesli nie mam nic czy beda naliczane oplaty za internet, jak tak, to jakie. Bo nie jest to do końca jasne dla mnie.</span></span></span></span>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~aipxvpay

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2023-12-29 00:04)

to jest odpowiedź na post:

Hej  :) Byłoby super, gdyby można było mieć za 9 zł aż 9 GB w roamingu w UE, ale cóż życie to nie bajka :) Ile GB jest w ramach pakietu określa Cennik usług w roamingu (tabela nr 3). Limit ten co roku jest podwyższany. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1703804668003

odpowiedź

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL | seven77 (20.10.2018, 10:21)

Witam. Wykorzystalem pakiet internetu czyli 30GB. Na stronie mam napisane : pozostało 0 MB z 30 GB , transferu internetowego , z czego 1.87 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE

Pytanie mam takie : jutro jade do Niemiec na kilka dni, czy nadal mam te 1.87 GB czy juz nie mam nic. Jesli nie mam nic czy beda naliczane oplaty za internet, jak tak, to jakie. Bo nie jest to do końca jasne dla mnie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników