forumnju z rachunkiemofertaCzy można do nju mobile przenieśc swój numer z play?

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play?

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-19 22:52)

Konkretnie chodzi mi o usługę "19 zł na głowę w parze". Czy można zachować numery?

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-19 23:13)

Oczywiście, tylko trzeba to zrobić w odpowiedniej kolejności. Podstawowym warunkiem jest to, by numery były zarejestrowane na jedną osobę. Składając zamówienie przez stronę nju mobile wybierz w procesie zakupowym usługę Wszystko - nie więcej niż 29 zł, a następnie opcję, że chcesz  numer, który masz u innego operatora. Jak przyjedzie kurier z umową i pierwszy numer zostanie aktywowany w ciągu 48 godzin od podpisania dokumentów, będziesz mogła złożyć zamówienie na drugi numer, który ma zostać przeniesiony i tutaj wybierasz w procesie zakupowym nju dodatkowy za 9 zł. 

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-21 21:28)

to jest odpowiedź na post:

Oczywiście, tylko trzeba to zrobić w odpowiedniej kolejności. Podstawowym warunkiem jest to, by numery były zarejestrowane na jedną osobę.


Znaczy te numery w play mają być obydwa na mnie? Czy warunkiem w nju jest, że mają być obydwa na mnie?

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-21 23:26)

to jest odpowiedź na post:


Znaczy te numery w play mają być obydwa na mnie? Czy warunkiem w nju jest, że mają być obydwa na mnie?




Tak, jeżeli jeden z nich jest w Play na inną osobę, to masz dwa rozwiązania: 
1) dokonać cesji na Ciebie w Play  lub
2) zlecić przeniesienie numeru z Play do nju do oferty na kartę, a jak będzie w ofercie na kartę przerejestrować numer na Ciebie w Salonie Orange.


Mniej czasu zajmuje cesja, stąd radziłabym skorzystać z pierwszej opcji. W nju nie ma cesji, można jedynie przerejestrować numer w ofercie na kartę.

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-22 23:11)

Dziękuję bardzo za wyczerpujące odpowiedzi :) 

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 09:54)

<div>Witam :)
</div><div>Mam jeszcze  pytanie...</div>Czy dwa numery w dwóch różnych sieciach (plus i play) ale zarejestrowane na jedną osobę też można przenieść w tej opcji "19 na głowę w parze" ?

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 17:44)

Tak, numery mogą być u dwóch różnych operatorów, ważne by były zarejestrowane na tę samą osobę :)

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 19:13)

Mam podobne pytanie, ale chcę przenieść mój numer z t-mobile . Numer jest zarejestrowany na inną osobę, więc z tego co rozumiem łatwiej jak zrobię cesję w t-mobile, ale nie wiem czy zrobią ją gdy mam aktualnie umowę na czas nieokreślony (bo moja umowa się skończyła). Poza tym wyczytałam, że za cesję w t-mobile jest opłata. Czy nie lepiej w tym przypadku przenieść numer do oferty na kartę w nju i potem jakoś zmienić na abonament?

~aisha

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-07-27 19:24)

Cesję można zrobić, jak umowa jest na czas nieokreślony, ale żeby uniknąć opłaty można zlecić przeniesienie numeru do oferty nju na kartę. Następnie udać się do Salonu Orange wraz z osobą na którą numer jest zarejestrowany, by przerejestrować numer, a jak to się stanie złożyć zamówienie na przeniesienie numeru do nju z rachunkiem,.

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-08-05 00:43)

Hej ;) mam jeszcze pytanko odnośnie przeniesienia.. czy można to zrobić przed zakończeniem umowy w Play czy trzeba czekać do końca umowy?

~magda

odpowiedź

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? | pilotka (07.10.2018, 23:29)

Faktycznie, przepraszam przeczytałam, że wybrałaś usługę za 19 zł, a Ty wybrałaś za 29 zł +9 zł za dodatkowy, czyli po 19 zł. Czyli tu będą naliczane opłaty za usługi standardowe do 29 zł, a jak ten limit osiągniesz, zyskasz nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i pakiet 10 GB na start, który dzięki usłudze "Im dłużej, tym lepiej" po 24 pełnych okresach rozliczeniowych urośnie do 30 GB.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników