forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-10-02 15:59)

mam ten sam problem... obsługa to zlewa... zgłoszeni są zamykane z SMS w stylu " u nas działa"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-10-10 10:52)

U mnie też nie działa rejestracja on-line. Widać nju mobile ma świetnych informatyków, skoro przez tak długi okres czasu nie udało im się wyeliminować tego problemu. Moje gratulacje!

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-10-16 07:03)

Mam ten sam problem z rejestracją, ten sam komunikat:
-rejestracja nieudana

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2014-11-25 14:29)

Przeniosłem numer z Orange do njumobile, w Orange numer był zarejestrowany (Zetafon). Teraz chciałem zabrać telefon z niumobile i nie mogę bo numer jest - NIEZAREJESTROWANY !!! Ale zarejestrować go też nie mogę przez on-line bo po wpisaniu danych wyskakuje komunikat rejestracja nieudana. Zadzwoniłem do BOK gdzie sobie słono liczą za swoją mało profesjonalną pomoc - kobieta która ze mną rozmawiała na niczym ale to kompletnie na niczym się nie znała, dowiedziałem się tylko abym z innej przeglądarki się zalogował. Użyłem IE, Opera, FX, Chrome, Dragon i nic. Usterka związana z logowaniem miała także zostać naprawiona w ciągu 3 dni . Tiaaaa miała. Od 2 tygodni się z nimi bujam. Nie ma sensu dzwonić na BOK, używać rejestracji on-line trzeba wysłać formularz rejestracyjny i po zarejestrowaniu przenieść się z tego dziadostwa do innego operatora.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1421785826877

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2015-05-22 20:05)

2 lata minęły i rejestracja dalej nie działa, po wpisaniu danych komunikat, że rejestracja udana, dane nie pojawiają się, żadnego smsa, mogę wypełniać ten formularz w nieskończoność.

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2016-06-13 16:38)

wciąż jest problem z rejestracją

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2019-01-02 07:49)

to jest odpowiedź na post:

Chyba żartujecie, albo jest rejestracja przez net albo nie. Ta sieć coraz bardziej mnie wkurza, chyba czas na ewakuację

~gość1546411795275

odpowiedź

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. | piter (10.10.2013, 10:52)

U mnie też nie działa rejestracja on-line. Widać nju mobile ma świetnych informatyków, skoro przez tak długi okres czasu nie udało im się wyeliminować tego problemu. Moje gratulacje!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies