forumnju z rachunkiemusługiNju Lte Ping na laptopie

Nju Lte Ping na laptopie

 

Nju Lte Ping na laptopie (2017-11-01 16:38)

Witam, korzystam z internetu 40GB za 29zł. Ping na laptopie mam 30-80ms. Podczas Grania online ping skacze do 600ms. Przez co nie da się grać multipayer. Dodam że używam mobilny router Huawei E5573s-320. Zasięg mam LTE. Gdy korzystam z internetu od innego operatora na tym samym routerze i to 3G ping jest stały i da się grać. Da się to jakoś poprawić? Co mogę zrobić by ping podczas grania był stabilny? Czy może po prostu zrezygnować z tej oferty i zmienić usługodawcę?

~adrianto_ja

 

Nju Lte Ping na laptopie (2018-02-20 19:28)

zmien dostawce, na tym internecie nie da rady  grac

~nuj

 

Nju Lte Ping na laptopie (2018-03-01 19:23)

Mam kartę nju prepaid w zasięgu LTE w grach ping na poziomie 400 ms. W WOTa na tym nie da się grać.  Testowo włożyłem do telefonu kartę Virgin która daje ping na poziomie 60 ms.  Może szału nie ma ale już da się grać. Więc odradzam internet nju do gier.  

~rafał

 

Nju Lte Ping na laptopie (2021-05-05 00:16)

ja sam vs caly siwt 

~chuj12

odpowiedź

Nju Lte Ping na laptopie | ~adrianto_ja (01.11.2017, 16:38)

Witam, korzystam z internetu 40GB za 29zł. Ping na laptopie mam 30-80ms. Podczas Grania online ping skacze do 600ms. Przez co nie da się grać multipayer. Dodam że używam mobilny router Huawei E5573s-320. Zasięg mam LTE. Gdy korzystam z internetu od innego operatora na tym samym routerze i to 3G ping jest stały i da się grać. Da się to jakoś poprawić? Co mogę zrobić by ping podczas grania był stabilny? Czy może po prostu zrezygnować z tej oferty i zmienić usługodawcę?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników