forumnju z rachunkiemofertaZakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym

Zakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym

 

Zakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym (2017-09-20 06:24)

Witam. Czy wiecie czy jest mozliwosc zakupu oferty w jakims punkcie we Wrocławiu ? 

~lalas

 

Zakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym (2017-09-20 12:13)

Widać, że masz dostęp do internetu. U góry jest odnośnik "OFERTA" Przeczytaj uważnie. Jak coś nie zrozumiesz, moźesz stukać w klawiaturę. Nigdy odwrotnie.

~zibi

 

Zakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym (2024-04-23 07:43)

to jest odpowiedź na post:

Widać, że masz dostęp do internetu. U góry jest odnośnik "OFERTA" Przeczytaj uważnie. Jak coś nie zrozumiesz, moźesz stukać w klawiaturę. Nigdy odwrotnie.

|

Widać głową jak stukasz też nie pomaga... jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej milczeć... też mam problem...  z kurierami bo do pracy nie dojedzie a do domu ja nie dojadę gdy kurier ma łaskawie czas... też szukam info czy jest szansa na nową kartę na abonament w punkcie i nie znalazłem nic poza tą bzdurną odpowiedzią.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~m@c

 

Zakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym (2024-04-23 12:08)

to jest odpowiedź na post:

|
<div> jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej milczeć... też mam problem...

</div><div>
</div><div>Warto czasem stosować się do własnych rad... :-)
</div>

~gość1713866906680

 

Zakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym (2024-04-29 21:48)

to jest odpowiedź na post:

|

Widać głową jak stukasz też nie pomaga... jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej milczeć... też mam problem...  z kurierami bo do pracy nie dojedzie a do domu ja nie dojadę gdy kurier ma łaskawie czas... też szukam info czy jest szansa na nową kartę na abonament w punkcie i nie znalazłem nic poza tą bzdurną odpowiedzią.

Hej :) Nie ma takiej opcji. Nju nie ma własnych punktów stacjonarnych, w salonie Orange można podpisać tylko umowę dotyczącą Orange. Po złożeniu zamówienia przyjeżdża kurier DPD, w obecności którego należy podpisać umowę i to jest jedyna możliwość. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:50 w dniu 2024-04-29]

odpowiedź

Zakup nju z rachunkiem w punkcie stacjonarnym | ~lalas (20.09.2017, 06:24)

Witam. Czy wiecie czy jest mozliwosc zakupu oferty w jakims punkcie we Wrocławiu ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników