forumnju z rachunkiemusługiIm dłużej, tym lepiej?

Im dłużej, tym lepiej?

 

Im dłużej, tym lepiej? (2017-01-14 20:40)

W sumie racja. Tylko teraz powiedzcie mi w jakiej kolejności to najlepiej zrobić? Najpierw dokupić numer dodatkowy a potem zmieniać taryfę czy odwrotnie?
Druga sprawa, jakiś czas temu zrobiłem zlecenie na zmianę taryfy na rozmowy i internet i ma to wejść w życie od 18.01, czy gdybym teraz ponownie zmienił na jeden na wszystko to usługa będzie aktywowana od 18.01 czy będę musiał czekać kolejny miesiąc po aktywacji rozmowy i internet?

~etaks

 

Im dłużej, tym lepiej? (2017-01-15 11:58)

ok, już udało mi się zmienić wszystko tak jak ma być czyli od 18.01 będzie "jeden na wszystko" i nju dodatkowy zakupiony. Zmiana dokonana dzięki miłej pani z infolini ( samodzielnie na koncie nie dało się tego zrobić).

Dziękuję wszystkim za porady!

odpowiedź

Im dłużej, tym lepiej? | etaks (21.12.2016, 17:38)

Powiedzcie mi jak to jest z tym super programem. W listopadzie włączyłem tę usługę i dostałem info, że mój staż wynosi 27m-cy i przysługuje mi 9GB na pełnej prędkości miesięcznie.
Włączyłem więc transmisję danych przekonany że mam 9GB limitu miesięcznie a tu dziś przychodzi rachunek z wyliczeniem 19zł za internet gdy nie wykorzystałem nawet 0,5GB.
To jak to w końcu jest?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies