forumnju z rachunkiemofertaWolno działający internet

Wolno działający internet

 

Wolno działający internet (2016-10-10 18:51)

Witam
Jak to jest ,mam nju z rachunkiem + drugi numer  i włączoną opcje im dłużej, tym lepiej
opcja włączona od roku .
Teraz pomyślałem by dokupić :nju internet dodatkowy <strong>20 GB</strong>, co miesiąc za 19zł
-- a z usługą "im dłużej, tym lepiej" już po 3 miesiącach  <strong>jak nie używasz, nie płacisz!
co to znaczy ?
</strong>

~internetowy

 

Wolno działający internet (2016-10-12 00:10)

to jest odpowiedź na post:

Wolno działający internet | ~internetowy (10.10.2016, 18:51)
Witam
Jak to jest ,mam nju z rachunkiem + drugi numer  i włączoną opcje im dłużej, tym lepiej
opcja włączona od roku .
Teraz pomyślałem by dokupić :nju internet dodatkowy 20 GB, co miesiąc za 19zł
-- a z usługą "im dłużej, tym lepiej" już po 3 miesiącach  jak nie używasz, nie płacisz!
co to znaczy ?


Nju z rachunkiem, konkretnie Numer Główny ma coś takiego jak kwotę minimalną 9zł. Z w/w usługą po 3 miesiącach jesteś zwolniony z tej kwoty minimalnej na zasadach zgodnych z regulaminem tej promocji.
Nju Dodatkowy za 9zł i Nju Dodatkowy Internetowy za 19zł to stała zryczałtowana opłata i tych numerów nie dotyczy owe zwolnienie.

 

Wolno działający internet (2018-01-01 17:03)

Dokładnie mam to samo co wielu innych tutaj.  Ja w Plusie  czy też w   virgin moglem oglądać filmy i bardzo, wręcz błyskawicznie wszystko  ładowało. Teraz myśli myśli, czeka i myśli i namyśleć się nie może po czasie idzie jak żółw. Choć ustawienia z pakietu sms z nju dla mojego dokładnie modelu telefonu. Tu jest jakiś  koszmar momentami  !!!! Prędkość LTE??? gdzie on jest ??????( i dzieje się tak gdy jestem w bardzo mocnym zasięgu 4G !!!! ) KOSZMAR

 

Wolno działający internet (2018-01-17 23:28)

zresetuj urządzenie.

 

Wolno działający internet (2018-01-17 23:29)

zresetuj urządzenie.

 

Wolno działający internet (2019-09-02 02:58)

to jest odpowiedź na post:

Witam!
Mam taki problem, że kilka dni temu przeniosłem numer z orange do nju i prawie wszystko jest ok. Problem w tym że mam 13GB transferu do wykorzystania i co prawda internet działa, lecz jest raczej dosyć wolny. Telefon pokazuje mi na górze że jestem w zasięgu 4G/LTE, czasami 3G a mimo to internet działa słabo... Prędkość oscyluje w granicach 0.02-0.05 Mb/s, więc jest źle... Nie ma mowy o sensownym wykorzystaniu transferu np. na oglądanie filmów, bo ta prędkość nawet przy przeglądaniu stron sprawia problemy. Próbowałem coś ustawiać w ustawieniach telefonu/sieci komórkowych, ale nic mi to nie dało. Mój telefon to Allview P8 Energy, jeśli ma to jakieś znaczenie. Pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~eluwq

odpowiedź

Wolno działający internet | ~michał (27.08.2016, 00:24)

Witam!
Mam taki problem, że kilka dni temu przeniosłem numer z orange do nju i prawie wszystko jest ok. Problem w tym że mam 13GB transferu do wykorzystania i co prawda internet działa, lecz jest raczej dosyć wolny. Telefon pokazuje mi na górze że jestem w zasięgu 4G/LTE, czasami 3G a mimo to internet działa słabo... Prędkość oscyluje w granicach 0.02-0.05 Mb/s, więc jest źle... Nie ma mowy o sensownym wykorzystaniu transferu np. na oglądanie filmów, bo ta prędkość nawet przy przeglądaniu stron sprawia problemy. Próbowałem coś ustawiać w ustawieniach telefonu/sieci komórkowych, ale nic mi to nie dało. Mój telefon to Allview P8 Energy, jeśli ma to jakieś znaczenie. Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies