forumstrona www, moje kontomoje kontoRATUNKU! Nju zakłóca sms-ami ciszę nocną!? Pozostała tylko policja?

RATUNKU! Nju zakłóca sms-ami ciszę nocną!? Pozostała tylko policja?

 

RATUNKU! Nju zakłóca sms-ami ciszę nocną!? Pozostała tylko policja? (2017-07-26 14:34)

to jest odpowiedź na post:

RATUNKU! Nju zakłóca sms-ami ciszę nocną!? Pozostała tylko policja? | etomasz (26.07.2017, 11:06)

Tak jak wspominałem i teraz powtórzę to kolejny raz:

W treści SMS od nju jest napisane: "okres rozliczeniowy"

Na fakturze, która przychodzi zawsze w tym samym czasie +/- 1 dzień jest również określony datami "okres rozliczeniowy" - to są podstawowe zasady rachunkowości.

Co więcej w regulaminie nju są następujące zapisy:

" ?Okres rozliczeniowy? ? okres, za który dokonywane są na koncie abonenckim rozliczenia zobowiązań Abonenta wobec Operatora z tytułu świadczonych usług telekomunikacyjnych, rozpoczynający i kończący się we wskazanych przez Operatora w rachunku telefonicznym dniach miesięcy kalendarzowych;"

To powyżej przeczytaj aż zrozumiesz - do skutku!
Wiem możesz mieć z tym problem ale nie poddawaj się ;) hahaha
[...]



Nasuwa mi się jedno, zacznij leczyć się na nogi, bo na głowę już za późno.

W SMS-ie jak sam cytowałeś jest napisane "od teraz do końca okresu rozliczeniowego", gdzie "od teraz" oznacza od momentu, gdy system rozliczył fakt nabicia górnego limitu, a zwrot "do końca okresu rozliczeniowego" oznacza dosłownie to co jest napisane, bo górny limit nabijasz raz w danym okresie, więc potem do końca danego okresu masz tzw. darmówki, a od nowego okresu zaczynasz od zera i znowu nabijasz.
Jest to proste ale jak widzę zawsze znajdzie się ktoś inteligentny inaczej, kto szuka czegoś co nie istnieje i wtrąca jakieś bzdury o rachunkowości.

Krzyżyk na drogę i radzę weź sobie urlop, bo Twoje zachowanie i zgubienie umiejętności czytania ze zrozumieniem wskazuje, że masz jakieś problemy emocjonalne albo co gorsze psychiczne.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

RATUNKU! Nju zakłóca sms-ami ciszę nocną!? Pozostała tylko policja? | peny (12.04.2016, 09:13)

Witam!

Dostaję w środku nocy od nju sms-y informacyjne!? Zgłaszanie tego faktu na formularzu kontaktowym bez efektu. Jednym słowem: "wyłączyć nie mogą, to mój problem"! Ja też nie mogę w nocy wyłączyć komórki, a z jakiej racji ich nieudolności!?

Co robić? Urząd Komunikacji Elektronicznej polecił do nich napisać skargę na niezgodne z prawem działania nju.  Ewentualnie policja?  Zmiana operatora ostateczność, ale czy to tak powinno wyglądać w XXI wieku? Denny profesjonalizm nju!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników