forumnju z rachunkiemusługiInternet i MMS w Samsung Galaxy J1

Internet i MMS w Samsung Galaxy J1

 

Internet i MMS w Samsung Galaxy J1 (2016-01-23 10:47)

Hej, czy wie ktoś może jak skonfigurować usługi w Galaxy J1?

Niestety niue mną go na liście telefonów na stronie nju, a ich instrukcje też są niezbyt pomocne. Próbowałem kontaktu z obsługą, ale dowiedziałem się jedynie, że nju to nie sklep z telefonami ??

To może forumowicze pomogą?

~toldogom

 

Internet i MMS w Samsung Galaxy J1 (2016-01-23 15:32)

Nie znam J1 ale konfiguracje zwykle są uniwersalne, więc wybierz sobie na stronie http://ustaw.njumobile.pl innego Galaxy, który w teorii będzie najbardziej zbliżony konstrukcyjnie i systemowo do Twojego modelu i zobacz, czy to pomoże.

 

Internet i MMS w Samsung Galaxy J1 (2016-01-23 15:39)

Próbowałem kilku galaxy i nie bardzo pomogło. Dziękuję, acz właśnie wolałbym konkretne instrukcje :)

~toldogom

 

Internet i MMS w Samsung Galaxy J1 (2016-01-26 18:38)

Na " Gwiazdkę " kupiłem właśnie ten telefon ojcu. Niby nie dawno to było, ale już nie pamiętam, ale albo po włożeniu Sim karty z NJU wszystko działało bez żadnych dodatkowych ustawień z mojej strony albo przyszły SMS-y konfiguracyjne. Włóż może kartę sim innej sieci a później ponownie tą z NJU.  Być może będziesz też miał takie sms-y. 

 

Internet i MMS w Samsung Galaxy J1 (2016-02-01 13:19)

Hej - dzięki, niestety nie mam karty od nju, bo przechodziłem z Orange i wolę nie zamawiać kolejnego duplikatu (jeszcze w Orange wymieniałem ostatnio SIM na micro SIM). Ustawienia Orange nie działają rzecz jasna. SMSy konfiguracyjne nju próbowałem dla kilku modeli i niestety nic nie pasowało.

~toldogom

odpowiedź

Internet i MMS w Samsung Galaxy J1 | ~toldogom (23.01.2016, 10:47)

Hej, czy wie ktoś może jak skonfigurować usługi w Galaxy J1?

Niestety niue mną go na liście telefonów na stronie nju, a ich instrukcje też są niezbyt pomocne. Próbowałem kontaktu z obsługą, ale dowiedziałem się jedynie, że nju to nie sklep z telefonami ??

To może forumowicze pomogą?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies