forumnju z rachunkiemusługiblokada niechcianych smsów

blokada niechcianych smsów

 

blokada niechcianych smsów (2017-12-20 17:30)

Te blokady blokują przychodzące płatne SMS-y i MMS-y specjalne, jeżeli nie chcesz otrzymywać tego rodzaju smsów marketingowych, zleć ich wyłączenie przez biuro obsługi klienta pod numerem *610 lub poprzez formularz kontaktowy po zalogowaniu na koncie nju mobile. Blokada jest zakładana maksymalnie do 7 dni roboczych, ale zwykle jest to znacznie szybciej.

~marta

 

blokada niechcianych smsów (2018-04-10 17:02)

to jest odpowiedź na post:


Witam.Mam aktywne następujące blokady: 
blokada SMS MT, blokada MMS MT, zawieszenie subskrypcji MMS MT, zawieszenie subskrypcji SMS MT. 
Proszę mi powiedzieć, dlaczego jednak przychodzą do mnie smsy z numerów: 7218, 79280 i innych. Dość mocno mnie zaczęło ostatnio irytować otrzymywanie takiego smsowego spamu w godzinach 21.00 + :/
Co zrobić, aby można było zablokować te konkretne smsy?
Będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1523372567551

 

blokada niechcianych smsów (2018-11-25 16:47)

a ja chcialem zapytac operatora czy o 5 rano musi mi dziekowac za platnosc rachunku??????? albo informowac o tym ze do konca okresu rozliczeniowego korzystasz  z nielimitowanych polaczen????? GOWNO mnie to obchodzi drogi operatorze!!!!!!!!!!!!

~sledziu

odpowiedź

blokada niechcianych smsów | pancelot (17.01.2016, 21:44)


Witam.Mam aktywne następujące blokady: 
blokada SMS MT, blokada MMS MT, zawieszenie subskrypcji MMS MT, zawieszenie subskrypcji SMS MT. 
Proszę mi powiedzieć, dlaczego jednak przychodzą do mnie smsy z numerów: 7218, 79280 i innych. Dość mocno mnie zaczęło ostatnio irytować otrzymywanie takiego smsowego spamu w godzinach 21.00 + :/
Co zrobić, aby można było zablokować te konkretne smsy?
Będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 1 zalogowanych użytkowników