forumnju z rachunkiemusługiblokada niechcianych smsów

blokada niechcianych smsów

 

blokada niechcianych smsów (2017-12-20 17:30)

Te blokady blokują przychodzące płatne SMS-y i MMS-y specjalne, jeżeli nie chcesz otrzymywać tego rodzaju smsów marketingowych, zleć ich wyłączenie przez biuro obsługi klienta pod numerem *610 lub poprzez formularz kontaktowy po zalogowaniu na koncie nju mobile. Blokada jest zakładana maksymalnie do 7 dni roboczych, ale zwykle jest to znacznie szybciej.

~marta

 

blokada niechcianych smsów (2018-04-10 17:02)

to jest odpowiedź na post:


Witam.Mam aktywne następujące blokady: 
blokada SMS MT, blokada MMS MT, zawieszenie subskrypcji MMS MT, zawieszenie subskrypcji SMS MT. 
Proszę mi powiedzieć, dlaczego jednak przychodzą do mnie smsy z numerów: 7218, 79280 i innych. Dość mocno mnie zaczęło ostatnio irytować otrzymywanie takiego smsowego spamu w godzinach 21.00 + :/
Co zrobić, aby można było zablokować te konkretne smsy?
Będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1523372567551

 

blokada niechcianych smsów (2018-11-25 16:47)

a ja chcialem zapytac operatora czy o 5 rano musi mi dziekowac za platnosc rachunku??????? albo informowac o tym ze do konca okresu rozliczeniowego korzystasz  z nielimitowanych polaczen????? GOWNO mnie to obchodzi drogi operatorze!!!!!!!!!!!!

~sledziu

odpowiedź

blokada niechcianych smsów | ~marta (20.12.2017, 17:30)

Te blokady blokują przychodzące płatne SMS-y i MMS-y specjalne, jeżeli nie chcesz otrzymywać tego rodzaju smsów marketingowych, zleć ich wyłączenie przez biuro obsługi klienta pod numerem *610 lub poprzez formularz kontaktowy po zalogowaniu na koncie nju mobile. Blokada jest zakładana maksymalnie do 7 dni roboczych, ale zwykle jest to znacznie szybciej.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 1 zalogowanych użytkowników