forumstrona www, moje kontomoje kontoNie jestem pewien czy wymiana duplikat SIM został wsłany

Nie jestem pewien czy wymiana duplikat SIM został wsłany

 

Nie jestem pewien czy wymiana duplikat SIM został wsłany (2015-10-01 01:33)

Witam, 
zgłosiłem wymianę karty sim, gdyż uległa ona zniszczeniu oraz posiadam teraz nowy telefon na NANO sim. Nie wiem czy została karta wysłana a potrzebuję korzystać z telefonu. 
Jak mogę to sprawdzić? Nie mam możliwości zadzwonienia do BOK. Status zgłoszenia jest zamknięty.

 

Nie jestem pewien czy wymiana duplikat SIM został wsłany (2015-10-01 12:03)

Nie rób sobie jaj, że nie możesz zadzwonić do BOK, chyba, że mieszkasz w piwnicy i nie wypuszczają Ciebie z niej ;)

Żal kasy na połączenie to pisz zgłoszenie przez www.
Być może czegoś nie podałeś we wcześniejszym zgłoszeniu i zostało zamknięte albo kurier w drodze ale tego nikt poza BOK Ci nie potwierdzi.

 

Nie jestem pewien czy wymiana duplikat SIM został wsłany (2015-10-01 13:32)

Jestem obecnie poza Europą  i za niedługo wracam wiec można by powiedzieć, że jestem w piwnicy. ....

~maciass91

 

Nie jestem pewien czy wymiana duplikat SIM został wsłany (2015-10-01 20:21)

Jak się ma dostęp do sieci to jest jeszcze VoIP, albo można kupić lokalną kartę do wykonywania "tanich" połączeń międzynarodowych itp. ogólnie możliwości są i jest ich wiele, aby wyjść z tej "piwnicy" ale czasem poczynione nakłady pracy, bądź nakłady finansowe są nieadekwatne do uzyskanych efektów no i jeszcze mogą w grę wchodzić tzw. kwestie bezpieczeństwa.
Najlepiej pisz przez www albo poczekaj na powrót do kraju.

odpowiedź

Nie jestem pewien czy wymiana duplikat SIM został wsłany | maciass91 (01.10.2015, 01:33)

Witam, 
zgłosiłem wymianę karty sim, gdyż uległa ona zniszczeniu oraz posiadam teraz nowy telefon na NANO sim. Nie wiem czy została karta wysłana a potrzebuję korzystać z telefonu. 
Jak mogę to sprawdzić? Nie mam możliwości zadzwonienia do BOK. Status zgłoszenia jest zamknięty.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies