Zmiana karty SIM

 

Zmiana karty SIM (2015-08-31 13:54)


Przeniosłem numer z Orange do 'nju z rachunkiem' jakieś 4 miesiące temu, operator został zmieniony, natomiast karta SIM pozostała ta sama, stara- standardowa. Dziś wysyłam wypowiedzenie z 'nju z rachunkiem', na rzecz przejścia na 'nju na karte'. Chciałbym jednocześnie wymienić kartę SIM na microSIM, czy wymienią mi kartę w związku ze zmianą usługi, czy w jakiś inny sposób muszę się za to zabrać.

~nju18

 

Zmiana karty SIM (2015-08-31 16:29)

Wydaje mi się, że jednak karta zostanie ta sama i aby ją wymienić musisz zgłosić chęć jej wymiany i będzie to płatna wymiana. 
<span >http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,wymiana-karty-sim

 

Zmiana karty SIM (2015-08-31 17:10)

@nju18
Operator jest cały czas ten sam, czyli Orange.
A Orange nie stosuje wymiany karty SIM przy przejściu między Orange-Nju.

Jeśli zależy Tobie na nowej karcie SIM i ma to być bezpłatne to nie wysyłaj wypowiedzenia tylko zleć przeniesienie numeru do innej sieci, wybierając opcje przeniesienia w tzw. 1 dzień roboczy, bez okresu wypowiedzenia.

Przykładowo możesz przejść do Play na kartę, gdzie dostaniesz promocyjne 60zł za przeniesienie numeru po doładowaniu konta dowolną kwotą, choćby 5zł.
Potem zmieniasz taryfę na Rok ważności konta i znowu doładowujesz za 5zł, aby mieć ten rok.
Jak zależy Tobie na necie w tym okresie przejściowym to w Play możesz kupić sobie promocyjny pakiet 10GB za 10zł na 30 dni.

Jak wykorzystasz w Play promocyjne 60zł i 10zł na koncie głównym to wracasz do Nju na kartę i wtedy dostaniesz nową kartę SIM.
W przeciwnym wypadku w Nju zapłacisz 25zł za wymianę karty SIM.

[edytowane przez nju_klient o 17:15 w dniu 2015-08-31]
 

Zmiana karty SIM (2015-08-31 22:22)

W jaki sposób mogę skorzystać z opcji przeniesienia numeru do PLAY w jeden dzień roboczy?

~nju18

 

Zmiana karty SIM (2015-09-01 00:29)

@nju18
stosowną dyspozycję składasz u nowego operatora, w tym wypadku w salonie Play, podczas składania wniosku o przeniesienie numeru.

odpowiedź

Zmiana karty SIM | ~nju18 (31.08.2015, 13:54)


Przeniosłem numer z Orange do 'nju z rachunkiem' jakieś 4 miesiące temu, operator został zmieniony, natomiast karta SIM pozostała ta sama, stara- standardowa. Dziś wysyłam wypowiedzenie z 'nju z rachunkiem', na rzecz przejścia na 'nju na karte'. Chciałbym jednocześnie wymienić kartę SIM na microSIM, czy wymienią mi kartę w związku ze zmianą usługi, czy w jakiś inny sposób muszę się za to zabrać.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników