forumnju z rachunkiemofertadaje rade to nju ?

daje rade to nju ?

 

daje rade to nju ? (2013-08-21 18:48)

Interesuje mnie abonament bez limitow z internetem. Mam obecnie to w t-mobile za 90zl i to samo moge miec w nju mobile za 57 albo mniej. Z tego co w cenniku wyczytalem nie ma tam specjalnych haczykow poza tym ze chyba polaczenie z konsultantem kosztuje wiecej i okres przejsciowy jest jakiś skomplikowany i trwa dluzej  (?)

Jednak moze ktos kto uzywa juz jakis czas sie wypowie jak jest z jakością sieci w porównaniu do tego co wcześniej używał ? U mnie w mieszkaniu orange jest stabilne w przeciwieństwie do t-mob i play, ale obawiam się, że to nju będzie miało np. niższy priorytet i może częściej zrywać połączenia itp (ostatnio takie akcje to jest plaga, zwłaszcza w play zauważyłem)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przemke

 

daje rade to nju ? (2013-08-25 14:10)

Coś nikt się nie spieszy z odpowiedzią. Cóż, ja się właśnie zastanawiam nad przejściem z Orange do nju i też takie wątpliwości mam, czy sieć nju nie będzie traktowana przez Orange po macoszemu. W końcu to wewnętrzna konkurencja.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jarek

 

daje rade to nju ? (2013-08-27 09:00)

Korzystam z nju, dokładnie z tej oferty. Co prawda nie długo, ale nie zauważyłem, żeby połączenia z nju miały 'niższy priorytet'.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

daje rade to nju ? (2013-08-31 21:18)

U mnie nju śmiga bez problemów. Numer przeniosłem z Heyah, a więc córki T-Mobile. Problemów z przeniesieniem nie było. Naliczanie opłat takie jak zapewniają. Żadnych problemów z zasięgiem itp. Jak na razie jestem zadowolony.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

daje rade to nju ? (2013-09-03 20:08)

Ja mam pytanie bo aktywowałem ofertę, że 2zł maxymalnie wydasz na rozmowy i internet. następnego dnia dzwoniłem i policzyło mnie 4,66zł także nie wiem jak to działa....???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba1981

 

daje rade to nju ? (2013-09-15 22:05)

2 zł jest na rozmowy i sms, internetu jest 100 MB. Pewnie przekroczyłeś limit 100 MB.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość

 

daje rade to nju ? (2013-09-16 13:44)

przeniosłem numer 3 miesiące temu i wszystko działa bez problemu. W przeniesieniu jest drugi numer telefonu.Wszystko działa bez większego problemu.

~macc

 

daje rade to nju ? (2014-03-15 11:59)

to jest odpowiedź na post:

Interesuje mnie abonament bez limitow z internetem. Mam obecnie to w t-mobile za 90zl i to samo moge miec w nju mobile za 57 albo mniej. Z tego co w cenniku wyczytalem nie ma tam specjalnych haczykow poza tym ze chyba polaczenie z konsultantem kosztuje wiecej i okres przejsciowy jest jakiś skomplikowany i trwa dluzej  (?)

Jednak moze ktos kto uzywa juz jakis czas sie wypowie jak jest z jakością sieci w porównaniu do tego co wcześniej używał ? U mnie w mieszkaniu orange jest stabilne w przeciwieństwie do t-mob i play, ale obawiam się, że to nju będzie miało np. niższy priorytet i może częściej zrywać połączenia itp (ostatnio takie akcje to jest plaga, zwłaszcza w play zauważyłem)




Mam dwa numery w nju z rachunkiem:
1. domowy - do wykonywania jedynie połączeń sprawdza się rewelacyjnie
2. mój prywatny przeniesiony z play- też wszystko super, i co mi bardzo odpowiada: nie jest stały wysoki abonament ( wiadomo jest 9 zł, ale kto tyle nie wygada/wyesemesuje itp)


Wielkim jak dla mnie plusem jest zasięg - jeśli w Play miałam w domu słabiutki, tylko w paru miejscach był na tyle dobry by nie przerywało połączeń, tak w nju mam wszędzie dobry i internet hula szybciej niż w internecie.


Ale znalazły się minusy:
- brak wykonywania wszelkich połączeń wychodzących i przychodzących, sms/mms itp  przy full zasięgu - fakt zdarzyło mi się raz, ale odpowiedź jaką otrzymałam była dość zbywająca ( że nie odnotowali ze swojej strony żadnych usterek sieci), ale na tyle dziwne że jak przeglądam forum to często się to dzieje, więc coś jest na rzeczy a nju tego nie umie/nie chce naprawić
- lista połączeń  po zalogowaniu się na swoje konto w nju fatalna - nie pokazuję wszystkich wychodzących smsów/połączeń, transmisja danych jest rozliczna w jakiś kosmiczny sposób, zamiast według stanu rzeczywistego
- kwota do zapłaty w zakładce faktury - porażka - mam nadpłatę FV a jest pokazywana na czerwono i na minusie ( po zgłoszeniu że mam zapłaconą FV a pokazuje mi że mam dalej do  zapłaty, otrzymałam odpowiedź że to jest nadpłata i żebym sobie odliczyła od kolejnej FV ) 
- połączenie z nju - dla abonentów 5 zł dla innych sieci normalna stawka za połączenie - to abonent ma być dobrze traktowany czy osoby nie korzystające z sieci nju?? 
- odświeżanie na stronie  - mamy 15.03 a w liście połączeń mam wykaz jak dotąd tylko do 13.03  - kolejna porażka


Minusy które mi teraz przyszły do głowy.


Wymienione w większości minusy są to sprawy detaliczne dotyczące przedstawiania pewnych spraw na stronie, bo nie o to chodzi że mimo FV muszę sprawdzać wszystkie połączenia dokładnie z listą połączeń i dodatkowo z listą połączeń w telefonie. 
Jeśli będą poprawiać takie rzeczy to będzie rewelacja w ofercie i usłudze. 
Z oferty Nju jestem bardzo zadowolona po przejściu z Play, ale jeśli chodzi o usługę ( głównie poprzez stronę internetową) to są baaardzo daleko za Play. 


Podsumowując, jeśli te wymienione minusy Ci nie przeszkadzają to śmiało dołączaj do klientów Nju, w innym przypadku proponuję poszukać innej oferty do czasu aż Nju poprawi te niedogodności.

 

daje rade to nju ? (2014-03-17 23:22)

Ja nowicjuszka. Przeszłam z heyah, bez problemu (oczywiście musiałam zarejestrować kartę). Sygnał w domu zdecydowanie lepszy. Jutro kończy mi się pierwszy okres obliczeniowy. Będzie pierwsza faktura, wtedy będę wiedziała coś więcej. Podzielę się spostrzeżeniami. Miłej nocy.

odpowiedź

daje rade to nju ? | ~przemke (21.08.2013, 18:48)

Interesuje mnie abonament bez limitow z internetem. Mam obecnie to w t-mobile za 90zl i to samo moge miec w nju mobile za 57 albo mniej. Z tego co w cenniku wyczytalem nie ma tam specjalnych haczykow poza tym ze chyba polaczenie z konsultantem kosztuje wiecej i okres przejsciowy jest jakiś skomplikowany i trwa dluzej  (?)

Jednak moze ktos kto uzywa juz jakis czas sie wypowie jak jest z jakością sieci w porównaniu do tego co wcześniej używał ? U mnie w mieszkaniu orange jest stabilne w przeciwieństwie do t-mob i play, ale obawiam się, że to nju będzie miało np. niższy priorytet i może częściej zrywać połączenia itp (ostatnio takie akcje to jest plaga, zwłaszcza w play zauważyłem)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników