wypowiedziałem umowę

 

wypowiedziałem umowę (2017-11-07 21:50)

Witam


Jak to jest że skończyła się umowa i wypowiedziałem umowę to i tak f vat do zapłaty mi wysyłają jak to jest próbujecie naciągać ludzi ?/? 



 

wypowiedziałem umowę (2017-11-07 21:51)

odłączanie internetu nastąpiło 29.10 
ostatnia płatność z f vat zrobiłem 30.10 

[edytowane przez czachogniot o 21:53 w dniu 2017-11-07]
 

wypowiedziałem umowę (2017-11-19 13:04)

Ja mam ten sam problem. Rozwiązałam umowę i otrzymałam wczoraj fakturę za ostatni miesiąc. O co chodzi?

 

wypowiedziałem umowę (2017-11-19 19:06)

A czytaliście (ze zrozumieniem) umowę, którą podpisaliście z Nju?
Dobra, przypomnę:
"Abonent może wypowiedzieć Umowę w każdym czasie, (...) ze skutkiem prawnym na koniec okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym Operator otrzymał pismo Abonenta o wypowiedzeniu umowy".
 
Tłumacząc na nasze: jeśli złożycie wypowiedzenie załóżmy dzisiaj i załóżmy teoretycznie już dziś Operator je otrzyma, do wygaśnięcia umowy musi upłynąć jeszcze jeden kolejny pełny okres rozliczeniowy, za który oczywiście otrzymacie fakturę. W skrajnym przypadku do rozwiązania umowy może upłynąć 2 miesiące (jeśli wypowiedzenie Operator otrzymał  w pierwszym dniu okresu rozliczeniowego)


W umowie jest jeszcze punkt co się dzieje w przypadku natychmiastowego przeniesienia do innego operatora i zerwania umowy bez w/w terminu wypowiedzenia. W skrócie pisząc: też trzeba zapłacić ;) Szczegóły macie przecież w swoich umowach.



 

wypowiedziałem umowę (2017-11-19 23:36)

Witam.
Gdzie mogę znaleść formularz wypowiedzenia umowy? Chcę zrobić to samo ale nigdzie tu nie mogę znaleść wzoru wypowiedzenia. Dzięki z góry!

 

wypowiedziałem umowę (2017-11-19 23:37)

Witam.
Gdzie mogę znaleść formularz wypowiedzenia umowy? Chcę zrobić to samo ale nigdzie tu nie mogę znaleść wzoru wypowiedzenia. Dzięki z góry!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wypowiedziałem umowę (2017-11-20 07:34)

to jest odpowiedź na post:

Witam.
Gdzie mogę znaleść formularz wypowiedzenia umowy? Chcę zrobić to samo ale nigdzie tu nie mogę znaleść wzoru wypowiedzenia.


Operator raczej nie będzie podcinał gałęzi, na której siedzi? ;) Zaś wzorów wypowiedzeń umów telekomunikacyjnych w necie nie brakuje. Pierwszy z brzegu:
http://speedometer.pl/b/prosty-i-sprawdzony-wzor-rozwiazania-umowy-na-uslugi-telekomunikacyjne/



 Pamiętaj, żeby podpisać i wysłać poleconym:
http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,rozwiazanie-odstapienie-od-umowy

 

wypowiedziałem umowę (2017-11-23 11:33)

z powodu zaległości w płaceniu za rachunek przeniesiono nr na kartę... czy jest opcja taka że po uregulowaniu zaległości będzie można wrócić  z powrotem na nr z rachunkiem ?? 

odpowiedź

wypowiedziałem umowę | czachogniot (07.11.2017, 21:50)

Witam


Jak to jest że skończyła się umowa i wypowiedziałem umowę to i tak f vat do zapłaty mi wysyłają jak to jest próbujecie naciągać ludzi ?/? 



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników