forumstrona www, moje kontomoje kontoZmiana oferty z nju na kartę na nju internetowy

Zmiana oferty z nju na kartę na nju internetowy

 

Zmiana oferty z nju na kartę na nju internetowy (2017-06-26 18:35)

Witam wszystkich,


Jestem w ofercie nju na kartę i nie mam pojęcia w jaki sposób uzyskać taryfę nju internetowy, która jest dla mnie dużo bardziej opłacalna, ponieważ nie korzystam z połączeń głosowych ani SMS na tym SIM.
Należy włączyć jakiś kod, uruchomić usługę? Bardzo proszę o szczegółowe objaśnienie.


Pozdrawiam serdecznie

 

Zmiana oferty z nju na kartę na nju internetowy (2017-06-26 20:48)

Nju internetowy jest usługą abonamentową, musisz podpisać umowę (należy przenieść nr z karty na abonament ) - na stronie wybierasz oferta -> internet mobilny klikasz na WYBIERZ  w części karta z internetem. i na stronie która się otworzy, na zakładce "nju internetowy" wybierasz opcję "chcę przejść z oferty nju na kartę na ofertę nju internetowy" i dalej postępujesz wg wskazówek. 

[edytowane przez martinezcb o 20:49 w dniu 2017-06-26]

odpowiedź

Zmiana oferty z nju na kartę na nju internetowy | john_njuman (26.06.2017, 18:35)

Witam wszystkich,


Jestem w ofercie nju na kartę i nie mam pojęcia w jaki sposób uzyskać taryfę nju internetowy, która jest dla mnie dużo bardziej opłacalna, ponieważ nie korzystam z połączeń głosowych ani SMS na tym SIM.
Należy włączyć jakiś kod, uruchomić usługę? Bardzo proszę o szczegółowe objaśnienie.


Pozdrawiam serdecznie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 2 zalogowanych użytkowników