forumstrona www, moje kontomoje kontoNju dodatkowy i zarządzanie kontem przez WWW

Nju dodatkowy i zarządzanie kontem przez WWW

 

Nju dodatkowy i zarządzanie kontem przez WWW (2016-07-14 17:48)


Miałem nju z rachunkiem. Zakupiłem starter nju na kartę i zrobiłem z niego nju dodatkowy. Dostałem już powiadomienia SMS oraz email że numer został podpięty ale po zalogowaniu na konto numeru głównego nie mam drugiego numeru na liście obok przycisku Wyloguj.
<font color="rgb(24,93,104)">
</font>
<font color="rgb(24,93,104)">Czy zrobiłem coś źle czy doda się za jakiś czas? Bo umowa niby dzisiaj wysłana ale już potwierdzenia sms były.</font>

 

Nju dodatkowy i zarządzanie kontem przez WWW (2016-07-14 21:34)

a założyłeś konto w serwisie www dla tego Nju dodatkowy?
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zrób to i wtedy powinno być OK.

Jeśli wcześniej zakładałeś konto w serwisie www to napisz reklamację ale stawiam na to, że jeszcze nie założyłeś konta.

odpowiedź

Nju dodatkowy i zarządzanie kontem przez WWW | klient1 (14.07.2016, 17:48)


Miałem nju z rachunkiem. Zakupiłem starter nju na kartę i zrobiłem z niego nju dodatkowy. Dostałem już powiadomienia SMS oraz email że numer został podpięty ale po zalogowaniu na konto numeru głównego nie mam drugiego numeru na liście obok przycisku Wyloguj.
<font color="rgb(24,93,104)">
</font>
<font color="rgb(24,93,104)">Czy zrobiłem coś źle czy doda się za jakiś czas? Bo umowa niby dzisiaj wysłana ale już potwierdzenia sms były.</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 1 zalogowanych użytkowników