profil na forum

nick
przemcio
nowicjusz

moje ostatnie

Wszystko za niewięcej niż 29zł

(2020-10-22 21:36 w wątku Wszystko za niewięcej niż 29zł)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Przecież ta oferta jest jasna. Nie pobiera od razu 29 zł z konta, tylko od początku cyklu usługi (początek nowego cyklu jest sygnalizowany SMS-em) pobiera opłaty zgodnie z cennikiem aż wydasz 29 zł, wtedy przychodzi kolejny SMS, że odtąd rozmowy, SMS-y i MMS-y  są nielimitowane i otrzymujesz pakiet 10 GB (wszystko to ważne do końca cyklu usługi).

</div><div>
</div><div>Hej, podobnie jak osoby wyżej jestem tutaj nowy i też za bardzo nie mam pojęcia jak ta usługa działa.</div><div>
</div><div>Kupiłem starter za 5zł i dokonałem aktywacji numeru oraz usługi 'wszystko za nie więcej niż 29zł' online na moim koncie</div><div>
</div><div>Co teraz? Dalej mam te 5zł ze startera oraz 10GB internetu. Napisałeś, że ta usługa nie pobiera 29zł z konta - jakiego konta? Konta bankowego?</div><div>
</div><div>W jaki sposób mam dokonać przelewu tych nieszczęsnych 29zł? Jak otwieram stronę z doładowaniem telefonu to tam są tylko całe kwoty np. 20, 30, 40, 50zł. Nigdzie nie widzę opcji żeby zapłacić 29zł za tę usługę.
</div><div>
</div><div>W mojej poprzedniej sieci miałem podobny system gdzie co miesiąc kupowałem doładowanie za XX złotych i podobnie jak tutaj miałem darmowe rozmowy i konkretną liczbe GB internetu do wykorzystania.</div>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób