bramka sms mms

 

bramka sms mms (2013-07-20 11:11)

Proponuję aby wdrożyć do kont użytkownika bramkę sms/mms. Po zalogowaniu, byłaby możliwość wysyłania wiadomości sms lub mms, oczywiście odbiorcy wyświetliłby się nr tel. użytkownika, a koszt wiadomości byłby zgodny z ofertą i pobierany z konta (doliczany do faktury).

Naturalnie dla zabezpieczenia proponuję wprowadzić pewne ograniczenia :)
Np. jeden sms/mms na minutę lub np. 100 wciągu godziny.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

bramka sms mms (2013-07-20 11:29)

Moim zdaniem ciekawa propozycja. Coś takiego ma Play i czasami sam z tego korzystałem jak miałem tam numer i jak mi się nie chciało wstawać od komputera po komórkę. Druga fajna rzecz która jest w Play to kopia SMS na e-mail. Świetna sprawa jak dla mnie i chyba teraz tej opcji mi najbardziej brakuje.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

bramka sms mms (2013-07-23 01:25)

Tak, to jest ciekawe rozwiązanie :) Można by jeszcze zrobić coś w stylu dzwonienia z przeglądarki na numery telefonów komórkowych po zalogowaniu na konto :) wtedy nie trzeba było by nawet sięgać po telefon :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

bramka sms mms (2013-07-28 11:13)

wifi + telefon z androidem + airdroid.
Obsługa przez www. Proste przyjemne, a kto dzisiaj nie ma telefonu z androidem?


Pomysł ciekawy, ale jak dobrze rozumiem po przekroczeniu 9pln esemesy z takiej bramki byłyby płatne? 


Fajnie, że można pisać esemesy do NJU przez bramkę orange. Play czegoś takiego nie ma.


NJU ma tutaj dużego plusa u mnie ;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

bramka sms mms (2013-08-06 14:17)

to jest odpowiedź na post:

Pomysł ciekawy, ale jak dobrze rozumiem po przekroczeniu 9pln esemesy z takiej bramki byłyby płatne?


nie, jeśli przez tel. masz darmowe, to i przez bramkę miałbyś darmowe
(play ma taką bramkę - jeśli mam darmowe smsy to i przez bramke jest free, jeśli mam płatne to i przez bramkę policzą normalnie)

[edytowane przez bla o 14:18 w dniu 2013-08-06]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

bramka sms mms (2013-09-17 12:18)

Port USB z funkcją ładowania Acer E1-571G
Procesor Intel Core i5-3230M 2.60 - 3.20 GHzTechnologia Intel Hyper-Threading i Turbo Boost 2.06 GB szybkiej pamięci RAM DDR3Dysk twardy o pojemności 750 GBMatryca 15,6" HD LEDKarta graficzna NVIDIA GeForce 710M 1 GBTechnologia NVIDIA OptimusZłącze HDMIWbudowana kamera internetowa HDWbudowany czytnik kart pamięciWydzielona klawiatura numerycznaPort USB z funkcją ładowania

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~misiek1

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ptasior

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~miras

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sandra2757

odpowiedź

bramka sms mms | ~patrykgrzeszczuk (24.09.2020, 11:00)

Witam. Prawdopodobnie mam angine, do mojej lekarki nie mam jak sie dostac bo wolny termin ma dopiero we wtorek. Potrzebowal bym wolne do konca tego tyg najlepiej z mojego urlopu kilka dni powinno tam być. Nie mam jak zadzwonić ponieważ nie mam nic na kacie. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 1 zalogowanych użytkowników