forumnju z rachunkiemofertaprzenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-04-20 12:33)

to jest odpowiedź na post:


Dzięki za odpowiedz , ale mam jeszcze jedno pytanie .<div>Czy najpierw wyłączyć bieżącą usługe i włączyć przyszłą . Czy tylko włączyć usługę którą chcę posiadać .   ?

</div><div>
</div><div>Włączasz nową usługę i pojawi ci się komunikat, że musisz starą wyłączyć.
</div>

~gość1713609183473

odpowiedź

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania | ~kujinazario (11.03.2024, 13:38)

Cześć,


miałem dwa numery telefonu  w nju abonament od kilku lat dzisiaj przeniosłem je na nju subskrypcja , o godz. 9:25 zostały pobrane pieniądze z pobranej karty po 19zł , jeden numer w ciągu kilku minut przeszedł na nową uslugę , drugi od 4h godzin wisi taka informacja: 
<font color="#00273f" face="TTFirs" size="3">realizacja w toku , potrzebujemy chwili zajmie to kilka minut</font>
Przez co nie mogę wykonywać żadnych połączeń, brak internetu tak jakby numer nie istniał
Zgłosiłem problem na czacie ale oni mają 48h na weryfikację błędu , czy rzeczywiście tak długo to trwa ? Miał ktoś podobny problem ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników