forumnju z rachunkiemofertaCzy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ?

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-07-18 16:20)

Jeśli nju wprowadzi eSim to na pewno będzie o tym głośno . Nie ma co bez przerwy pytać kiedy będzie . :(

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (2020-08-08 17:49)

to jest odpowiedź na post:

Uważam, że brak moderacji tematu przez konsultanta NJU jest lekceważeniem klientów operatora. To "niegrzeczne", ponieważ jest to kierunek zmian technologicznych, jaki wprowadza zmianę na rynku smartwatchy. Nie chcę zmieniać sieci tylko z tego powodu, jednak nie wiem, czy warto dodać więcej pieniędzy na smartwatch z  obsługą esim, skoro operator nie określi czy zamierza wprowadzić usługę, czy nie. Może OPERATOR się odezwie z komentarzem w tej sprawie? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1596901792874

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? (dzisiaj, 18:23)

to jest odpowiedź na post:

Uważam, że brak moderacji tematu przez konsultanta NJU jest lekceważeniem klientów operatora. To "niegrzeczne", ponieważ jest to kierunek zmian technologicznych, jaki wprowadza zmianę na rynku smartwatchy. Nie chcę zmieniać sieci tylko z tego powodu, jednak nie wiem, czy warto dodać więcej pieniędzy na smartwatch z  obsługą esim, skoro operator nie określi czy zamierza wprowadzić usługę, czy nie. Może OPERATOR się odezwie z komentarzem w tej sprawie? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~aaas

odpowiedź

Czy w Nju będzie wprowadzona usługa eSim ? | ~adammask (04.12.2018, 19:15)

Oragne wprowadza do końca roku karty eSim. Czy Nju jako submarka również wprowadzi je do oferty ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

68 gości i 0 zalogowanych użytkowników