forumnju z rachunkiemofertaNiezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj)

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj)

 

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) (2015-06-09 09:46)


<font color="#185d68">Witam, </font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Chciałbym zgłosić niezgodość działania usługi z umową. </font>
<font color="#185d68">W poprzednim miesiącu nieświadomie przekroczyłem 2 GB internetu(tyle jest w mojej ofercie) i nju mobile zaczęło mi naliczać opłaty za pozostałe MB wykorzystane - wyszło 36 zł w sumie i nie mam pojęcia dlaczego. Skoro przekroczyłem 2 GB internetu prędkość tego internetu powinna spaść do 16 kb/s a nie spadła. Proszę zauważyć że 30 maja została naliczona opłata 27 zł. Obliczając ilość czasu jaka by zajęła na wykorzystanie 146000 kB z prędkością 20 kb/s(zamiast 16 kb/s upraszczając rachunek) wychodzi 40 h. 40 godzin wychodzi więcej niż jedna doba. 146000kB*8=1168000 kb; 1168000 kb podzielone przez 20 kb/s = 58400 s = 973min = 40h. Tego samego dnia kilka razy jeszcze korzystałem z internetu. To dowodzi że prędkość nie spadła po wykorzystaniu transferu. </font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Na dodatek co miesiąc dostaję smsa typu: "od tej pory więcej nie zapłacisz za rozmowy smsy i mmsy i internet(2 GB na pełnej prędkości),".  Takiego smsa otrzymałem 30 maja o godz. 21:15. Na rachunku szczegółowym widnieje opłata 27 zł 30 maja o godz. 1:17 więc powinieniem do godz.  21:15 mieć wszystko wliczone w cenę 39 zl a nie płacić dodatkowe pieniądze za internet.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Faktura Została wystawiona na kwotę 78 zł.</font>

 

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) (2015-06-09 14:02)

Witam
Faktura za 2 numery powinno być 39+9 to jak mnie uczyli w szkole 48zł a dostałem do zapłacenia 52,20zł
Okno czatu jakoś się nie pojawia :)   czyli wyjebka
Każdego na 3 złote porobić i na wypłaty dla pracowników będzie
A takie miałem dobre zdanie o nju...
ale taki świat
ale miesięczne wypowiedzenie na szczęście
Na info linię nawet nie dzwonię bo popłynę bardziej, ale tego tak nie zostawię

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dogi

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dogi

 

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) (2015-06-12 16:28)

@mateuxp
Forum służy do wymiany doświadczeń pomiędzy innymi użytkownikami, a nie do kontaktu z BOK.

Formularz kontaktowy działa lecz po wysłaniu zgłoszenia w podglądzie nie widać treści i nie sprawdzisz co napisałeś, jeśli nie zrobiłeś sobie kopii treści przed wysłaniem. Natomiast samo zgłoszenie trafia mimo wszystko do obsługi nju jeśli widzisz numer zgłoszenia w historii. Chyba, że aktualnie jest faktycznie jakiś błąd, o którym nie wiem.

Poczytaj uważnie szczegółowe rozliczenie to wyjdzie za co masz 78zł, jeśli uważasz, że jest błędnie naliczone to reklamacja przez formularz kontaktowy jeśli nie wysyłałeś i czekasz na odpowiedź.

W Nju z rachunkiem z opcji 19zł do komórkowych za net zapłacisz nie więcej niż 19zł, a za wszystko nie więcej niż 57zł/mc, jeśli masz usługę jeden na wszystko za 39zł to nie więcej niż 39zł/mc. Chyba, że wykonywałeś połączenia, które są dodatkowo płatne jak np. przekierowania, rozmowy wideo itp.
Jeśli z powodu błędu systemowego naliczyli Ci dodatkową kasę to po reklamacji ją oddadzą, więc bez obaw.
Z kolei praktyka pokazuje, że najczęściej w analogicznych przypadkach wina jest po stronie użyszkodnika, bo mu się wydawało, nie czytał regulaminu, cennika itd dlatego nabił sobie ekstra opłaty.

@gość1433851378763

Masz fakturę to zobacz na szczegółowym rozliczeniu (załącznik do faktury) za co naliczyli Ci dodatkowe opłaty i będziesz wiedział, więc najpierw czytaj ze zrozumieniem  - choć obecnie ta umiejętność jest chyba na wymarciu.

Nju dodatkowy jest wyjątkowo naliczany z góry, dlatego podejrzewam, że dodatkowe ok. 4zł to za pierwszy niepełny miesiąc działania usługi nju dodatkowy ale wszystko przeczytasz na wspomnianym załączniku do faktury.

odpowiedź

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) | mateuxp (09.06.2015, 09:46)


<font color="#185d68">Witam, </font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Chciałbym zgłosić niezgodość działania usługi z umową. </font>
<font color="#185d68">W poprzednim miesiącu nieświadomie przekroczyłem 2 GB internetu(tyle jest w mojej ofercie) i nju mobile zaczęło mi naliczać opłaty za pozostałe MB wykorzystane - wyszło 36 zł w sumie i nie mam pojęcia dlaczego. Skoro przekroczyłem 2 GB internetu prędkość tego internetu powinna spaść do 16 kb/s a nie spadła. Proszę zauważyć że 30 maja została naliczona opłata 27 zł. Obliczając ilość czasu jaka by zajęła na wykorzystanie 146000 kB z prędkością 20 kb/s(zamiast 16 kb/s upraszczając rachunek) wychodzi 40 h. 40 godzin wychodzi więcej niż jedna doba. 146000kB*8=1168000 kb; 1168000 kb podzielone przez 20 kb/s = 58400 s = 973min = 40h. Tego samego dnia kilka razy jeszcze korzystałem z internetu. To dowodzi że prędkość nie spadła po wykorzystaniu transferu. </font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Na dodatek co miesiąc dostaję smsa typu: "od tej pory więcej nie zapłacisz za rozmowy smsy i mmsy i internet(2 GB na pełnej prędkości),".  Takiego smsa otrzymałem 30 maja o godz. 21:15. Na rachunku szczegółowym widnieje opłata 27 zł 30 maja o godz. 1:17 więc powinieniem do godz.  21:15 mieć wszystko wliczone w cenę 39 zl a nie płacić dodatkowe pieniądze za internet.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Faktura Została wystawiona na kwotę 78 zł.</font>

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 3 zalogowanych użytkowników