forumnju z rachunkiemofertaNiezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj)

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj)

 

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) (2015-06-09 09:46)


<font color="#185d68">Witam, </font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Chciałbym zgłosić niezgodość działania usługi z umową. </font>
<font color="#185d68">W poprzednim miesiącu nieświadomie przekroczyłem 2 GB internetu(tyle jest w mojej ofercie) i nju mobile zaczęło mi naliczać opłaty za pozostałe MB wykorzystane - wyszło 36 zł w sumie i nie mam pojęcia dlaczego. Skoro przekroczyłem 2 GB internetu prędkość tego internetu powinna spaść do 16 kb/s a nie spadła. Proszę zauważyć że 30 maja została naliczona opłata 27 zł. Obliczając ilość czasu jaka by zajęła na wykorzystanie 146000 kB z prędkością 20 kb/s(zamiast 16 kb/s upraszczając rachunek) wychodzi 40 h. 40 godzin wychodzi więcej niż jedna doba. 146000kB*8=1168000 kb; 1168000 kb podzielone przez 20 kb/s = 58400 s = 973min = 40h. Tego samego dnia kilka razy jeszcze korzystałem z internetu. To dowodzi że prędkość nie spadła po wykorzystaniu transferu. </font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Na dodatek co miesiąc dostaję smsa typu: "od tej pory więcej nie zapłacisz za rozmowy smsy i mmsy i internet(2 GB na pełnej prędkości),".  Takiego smsa otrzymałem 30 maja o godz. 21:15. Na rachunku szczegółowym widnieje opłata 27 zł 30 maja o godz. 1:17 więc powinieniem do godz.  21:15 mieć wszystko wliczone w cenę 39 zl a nie płacić dodatkowe pieniądze za internet.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Faktura Została wystawiona na kwotę 78 zł.</font>

 

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) (2015-06-09 14:02)

Witam
Faktura za 2 numery powinno być 39+9 to jak mnie uczyli w szkole 48zł a dostałem do zapłacenia 52,20zł
Okno czatu jakoś się nie pojawia :)   czyli wyjebka
Każdego na 3 złote porobić i na wypłaty dla pracowników będzie
A takie miałem dobre zdanie o nju...
ale taki świat
ale miesięczne wypowiedzenie na szczęście
Na info linię nawet nie dzwonię bo popłynę bardziej, ale tego tak nie zostawię

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dogi

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dogi

 

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) (2015-06-12 16:28)

@mateuxp
Forum służy do wymiany doświadczeń pomiędzy innymi użytkownikami, a nie do kontaktu z BOK.

Formularz kontaktowy działa lecz po wysłaniu zgłoszenia w podglądzie nie widać treści i nie sprawdzisz co napisałeś, jeśli nie zrobiłeś sobie kopii treści przed wysłaniem. Natomiast samo zgłoszenie trafia mimo wszystko do obsługi nju jeśli widzisz numer zgłoszenia w historii. Chyba, że aktualnie jest faktycznie jakiś błąd, o którym nie wiem.

Poczytaj uważnie szczegółowe rozliczenie to wyjdzie za co masz 78zł, jeśli uważasz, że jest błędnie naliczone to reklamacja przez formularz kontaktowy jeśli nie wysyłałeś i czekasz na odpowiedź.

W Nju z rachunkiem z opcji 19zł do komórkowych za net zapłacisz nie więcej niż 19zł, a za wszystko nie więcej niż 57zł/mc, jeśli masz usługę jeden na wszystko za 39zł to nie więcej niż 39zł/mc. Chyba, że wykonywałeś połączenia, które są dodatkowo płatne jak np. przekierowania, rozmowy wideo itp.
Jeśli z powodu błędu systemowego naliczyli Ci dodatkową kasę to po reklamacji ją oddadzą, więc bez obaw.
Z kolei praktyka pokazuje, że najczęściej w analogicznych przypadkach wina jest po stronie użyszkodnika, bo mu się wydawało, nie czytał regulaminu, cennika itd dlatego nabił sobie ekstra opłaty.

@gość1433851378763

Masz fakturę to zobacz na szczegółowym rozliczeniu (załącznik do faktury) za co naliczyli Ci dodatkowe opłaty i będziesz wiedział, więc najpierw czytaj ze zrozumieniem  - choć obecnie ta umiejętność jest chyba na wymarciu.

Nju dodatkowy jest wyjątkowo naliczany z góry, dlatego podejrzewam, że dodatkowe ok. 4zł to za pierwszy niepełny miesiąc działania usługi nju dodatkowy ale wszystko przeczytasz na wspomnianym załączniku do faktury.

odpowiedź

Niezgodność działania usługi jeden na wszystko z umową(PS nie działa formularz zgłoszeniowy więc piszę tutaj) | nju_klient (12.06.2015, 16:28)

@mateuxp
Forum służy do wymiany doświadczeń pomiędzy innymi użytkownikami, a nie do kontaktu z BOK.

Formularz kontaktowy działa lecz po wysłaniu zgłoszenia w podglądzie nie widać treści i nie sprawdzisz co napisałeś, jeśli nie zrobiłeś sobie kopii treści przed wysłaniem. Natomiast samo zgłoszenie trafia mimo wszystko do obsługi nju jeśli widzisz numer zgłoszenia w historii. Chyba, że aktualnie jest faktycznie jakiś błąd, o którym nie wiem.

Poczytaj uważnie szczegółowe rozliczenie to wyjdzie za co masz 78zł, jeśli uważasz, że jest błędnie naliczone to reklamacja przez formularz kontaktowy jeśli nie wysyłałeś i czekasz na odpowiedź.

W Nju z rachunkiem z opcji 19zł do komórkowych za net zapłacisz nie więcej niż 19zł, a za wszystko nie więcej niż 57zł/mc, jeśli masz usługę jeden na wszystko za 39zł to nie więcej niż 39zł/mc. Chyba, że wykonywałeś połączenia, które są dodatkowo płatne jak np. przekierowania, rozmowy wideo itp.
Jeśli z powodu błędu systemowego naliczyli Ci dodatkową kasę to po reklamacji ją oddadzą, więc bez obaw.
Z kolei praktyka pokazuje, że najczęściej w analogicznych przypadkach wina jest po stronie użyszkodnika, bo mu się wydawało, nie czytał regulaminu, cennika itd dlatego nabił sobie ekstra opłaty.

@gość1433851378763

Masz fakturę to zobacz na szczegółowym rozliczeniu (załącznik do faktury) za co naliczyli Ci dodatkowe opłaty i będziesz wiedział, więc najpierw czytaj ze zrozumieniem  - choć obecnie ta umiejętność jest chyba na wymarciu.

Nju dodatkowy jest wyjątkowo naliczany z góry, dlatego podejrzewam, że dodatkowe ok. 4zł to za pierwszy niepełny miesiąc działania usługi nju dodatkowy ale wszystko przeczytasz na wspomnianym załączniku do faktury.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 2 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies