forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera

 

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera (2017-05-08 23:45)

Chciałbym przenieść swój numer do NJU. Czy istnieje możliwość podpisania dokumentów inaczej niż przez kuriera - np przez salon orange? Kurierzy DPD roznosza przesyłki w takich godzinach, gdy jestem w pracy - a do pracy ze względu na jej specyfikę nie mogę zamówić kuriera i do niego zejść. Pozdrawiam

 

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera (2017-05-09 00:06)

Niestety innej opcji nie ma. Tylko kurier DPD. Zostaje Ci tylko dogadać się z kurierem lub podpisać umowę odbierając ją z oddziału DPD.

 

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera (2017-07-18 12:30)

to jest odpowiedź na post:

Niestety innej opcji nie ma. Tylko kurier DPD. Zostaje Ci tylko dogadać się z kurierem lub podpisać umowę odbierając ją z oddziału DPD.


Podpisałem umowę kurierowi DPD w środę  a dziś jest poniedziałek i umowa jeszcze nie została przekazana do Operatora. Jak tak działa firma kurierska to gratuluję wyboru.

~yaro

odpowiedź

Przeniesienie numeru do do NJU - podpisanie dokumentów inaczej niż przez kuriera | ~yaro (18.07.2017, 12:30)


Podpisałem umowę kurierowi DPD w środę  a dziś jest poniedziałek i umowa jeszcze nie została przekazana do Operatora. Jak tak działa firma kurierska to gratuluję wyboru.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników