forumnju na kartęofertaŚrodki na numerze tymczasowym.

Środki na numerze tymczasowym.

 

Środki na numerze tymczasowym. (2016-11-20 00:54)

Mam pytanie odnośnie środków na koncie. Mianowicie przenoszę numer z abo w T-Mobile do nju na kartę. Przeniesienie odbędzie się dopiero w lutym, jednak mam już kartę SIM z numerem tymczasowym. Dostałem też potwierdzenie smsem ze zgodą na przeniesienie i dokładną datą. W międzyczasie doładowałem sobie owy numer tymczasowy by móc z niego od czasu do czasu korzystać. I tutaj właśnie pojawia się pytanie. Czy środki doładowane na numerze tymczasowym zostaną przeniesione na mój docelowy numer czy zwyczajnie muszę je wykorzystać przed datą przeniesienia i doładować ponownie po przeniesieniu?

 

Środki na numerze tymczasowym. (2016-11-21 09:18)

Środki są na Twoim kocie abonenckim. Konto masz jedno i po przeniesieniu numeru zmieni się tylko Twój numer. Konto wraz z usługami i środkami zostanie to samo, więc w tym względzie możesz spać spokojnie.

Jednak zwróć uwagę, że w Nju na kartę, aby zachować ważną kartę SIM to musisz robić doładowanie co najmniej raz na pół roku albo po pół roku odpowiedzieć na SMS, inaczej karta SIM zostanie dezaktywowana.
Wiele osób sądzi, że usługa "po wieki" daje im bezterminową i bezwarunkową ważność konta i to jest ich błąd.
Potem pozostaje im płacz i zgrzytanie zębami i pisanie postów typu "oszuści" itp.

[EDIT]
Dlatego zawsze czytaj regulamin usługi z której chcesz skorzystać lub już korzystasz, aby potem nie było rozczarowania i zaskoczenia.

[edytowane przez nju_klient o 09:22 w dniu 2016-11-21]
 

Środki na numerze tymczasowym. (2016-11-22 02:33)

Dzięki wielkie za odpowiedź. Jeśli chodzi o doładowania to nie martwię się tym bo po przeniesieniu numeru będzie on moim głównym, tak więc będę go regularnie doładowywał. Chodziło mi tylko o środki przed przeniesieniem, ale to już wyjaśniłeś. Dzięki jeszcze raz.

 

Środki na numerze tymczasowym. (2016-11-23 01:08)

jeśli zamierzasz aktywnie korzystać z numeru i planujesz wydawać np. 29zł/mc to polecam Nju z rachunkiem z usługą "Wszystko komórkowe za 29zł" + "Im dłużej tym lepiej".

Jak masz kogoś w rodzinie to możesz podpiąć drugi numer za dodatkowe 9zł/mc i wtedy oba numery wspólnie korzystają z tych samych górnych limitów i krajowych pakietów danych co Numer Główny, czyli średnio wyjdzie Tobie 19zł/mc za utrzymanie jednego numeru, bez połączeń na stacjonarki.

 

Środki na numerze tymczasowym. (2016-11-26 23:10)

Dzieki za propozycje z Nju z rachunkiem ale w usłudze "Wszystko komorkowe w nju na karte" mam dokladnie to samo i bez cyrografu - nawet na czas nieokreślony.

[edytowane przez pogromca_dziewic o 23:12 w dniu 2016-11-26]

odpowiedź

Środki na numerze tymczasowym. | pogromca_dziewic (20.11.2016, 00:54)

Mam pytanie odnośnie środków na koncie. Mianowicie przenoszę numer z abo w T-Mobile do nju na kartę. Przeniesienie odbędzie się dopiero w lutym, jednak mam już kartę SIM z numerem tymczasowym. Dostałem też potwierdzenie smsem ze zgodą na przeniesienie i dokładną datą. W międzyczasie doładowałem sobie owy numer tymczasowy by móc z niego od czasu do czasu korzystać. I tutaj właśnie pojawia się pytanie. Czy środki doładowane na numerze tymczasowym zostaną przeniesione na mój docelowy numer czy zwyczajnie muszę je wykorzystać przed datą przeniesienia i doładować ponownie po przeniesieniu?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników