forumnju z rachunkiemofertaCzy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju?

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju?

 

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? (2016-11-10 15:12)

Chciałem zadzwonić do działu obsługi klienta Microsoftu pod ten numer 00 800 12 11 654.
Na stronie piszą że jest to bezpłatny międzynarodowy numer ale każą dowiedzieć się u swojego operatora, czy tak jest na pewno i czy on nie pobiera opłat za połączenia z podobnymi numerami.

Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie nju.

Więc moje pytanie:
Czy dzwoniąc na powyższy numer nju pobierze za to opłatę czy nie?

Pozdrawiam

 

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? (2016-11-10 18:18)

Połączenie bezpłatne zgodnie z cennikiem strona 9:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/cennik_uslug_w_ofercie_nju_z_rachunkiem_z_22.10.2014_ze_zmianami_obowiazujacymi_od_03.10.2016.pdf





Pamiętaj żeby wybrać numer bez zera.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~anton

 

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? (2016-11-10 18:18)

 A przepraszam jeśli są dwa zera z przodu to połączenie jest płatne.

~anton

 

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? (2016-11-10 23:42)

00800 w Polsce nigdy nie były bezpłatne, w czasach starej TPSA z taryfami impulsowymi to takie połączenie było płatne 1 impuls za zainicjowanie połączenia, czyli 0,35zł bez względu na czas trwania połączenia.

W przypadku Nju i w zasadzie chyba wszystkich sieci GSM płacisz za czas trwania połączenia.
W Nju jest to traktowane jak połączenie z numerem stacjonarnym, czyli 0,19zł/min i płacisz podaną stawkę za każdą rozpoczętą minutę (nie ma sekundówek).

Jest to numer specjalny, więc w teorii nie wchodzi on do limitu połączenia na stacjonarki ale możesz sprawdzić, czy w systemie jest jakiś "bug" i takie połączenie będzie może gratis ;)
Bywały sieci, które z powodu błędu oferowały tego typu połączenia gratis jakby to było "zwykłe" 800.

 

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? (2017-11-19 16:18)

to jest odpowiedź na post:

00800 w Polsce nigdy nie były bezpłatne, w czasach starej TPSA z taryfami impulsowymi to takie połączenie było płatne 1 impuls za zainicjowanie połączenia, czyli 0,35zł bez względu na czas trwania połączenia.

W przypadku Nju i w zasadzie chyba wszystkich sieci GSM płacisz za czas trwania połączenia.
W Nju jest to traktowane jak połączenie z numerem stacjonarnym, czyli 0,19zł/min i płacisz podaną stawkę za każdą rozpoczętą minutę (nie ma sekundówek).

Jest to numer specjalny, więc w teorii nie wchodzi on do limitu połączenia na stacjonarki ale możesz sprawdzić, czy w systemie jest jakiś "bug" i takie połączenie będzie może gratis ;)
Bywały sieci, które z powodu błędu oferowały tego typu połączenia gratis jakby to było "zwykłe" 800.

~gość1511104724085

 

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? (2024-01-09 21:09)

Czy w nju komórkowy istnieje możliwość połączenia z Microsoftem?   Z obu numerów wymagany jest pakiet międzynarodowy tylko nie wiadomo do jakiej strefy wykupić. 

~patka

 

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? (2024-01-10 10:08)

Hej :) Obawiam się, że się nie dodzwonisz, bo to jest infolinia, czyli numer specjalny, a w regulaminie nju komórkowy jest, że "Nie świadczymy następujących usług:
a. Usług Premium (połączenia, SMS, MMS),
b. połączeń na numery specjalne (połączenia, SMS, MMS). Nim zakupisz pakiet międzynarodowy upewnij się, czy on zadziała kontaktując się z operatorem, A może spróbuj na +48 22-594 1000, to jest zwykły nr stacjonarny, więc bez problemu powinnaś się dodzwonić. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Czy do Microsoftu zadzwonię za darmo w nju? | sizzzar (10.11.2016, 15:12)

Chciałem zadzwonić do działu obsługi klienta Microsoftu pod ten numer 00 800 12 11 654.
Na stronie piszą że jest to bezpłatny międzynarodowy numer ale każą dowiedzieć się u swojego operatora, czy tak jest na pewno i czy on nie pobiera opłat za połączenia z podobnymi numerami.

Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie nju.

Więc moje pytanie:
Czy dzwoniąc na powyższy numer nju pobierze za to opłatę czy nie?

Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników