forumnju z rachunkiemofertaprzejście z nju buzz na nju dodatkowy

przejście z nju buzz na nju dodatkowy

 

przejście z nju buzz na nju dodatkowy (2015-06-03 17:20)

Oboje z żoną mamy ofertę nju z rachunkiem 39 zł na wszystko.
Czy mogę do mojego konta wziąć numer żony jako dodatkowy Za 9 zł na wszystko(nowa oferta nju) i wtedy ona by miała to samo co teraz tylko 30 zł taniej?

 

przejście z nju buzz na nju dodatkowy (2015-06-03 19:16)

Możesz ale po kolei:
1. Musisz przenieść numer żony do innej sieci
2. W tej innej sieci robisz cesję z żony na siebie, aby nju "główny" i dodatkowy był na tę samą osobę.
3. Jako nowy właściciela składasz zamówienie na nju dodatkowy z opcją przeniesienia numeru z innej sieci.

Zwracam uwagę, że Nju dodatkowy jest aktywny od ręki po aktywacji dodatkowej karty SIM tzn. nie ma nju tymczasowy jak to ma miejsce w nju buzz. Pierwszy miesiąc jest niepełny, więc naliczą Ci 9zł proporcjonalnie.

Nie będzie dokładnie to samo i jeszcze taniej o 30zł - tak to tylko było kiedyś w Erze ;), bo zamiast dwóch osobnych pakietów po 2GB, będziecie mieli do wykorzystania jeden wspólny pakiet 2GB, który znika dynamicznie. Dlatego może się okazać, że Ty zużyjesz 100MB, a żona 1,9GB i do końca miesiąca oboje zostaniecie z lejkiem 16kb/s.

Nju dodatkowy nie nadaje się specjalnie, gdy oba numery intensywnie korzystają z neta, ale jest to fajna opcja, gdy tylko jeden numer jest intensywnym surferem, a drugi nie korzysta wcale albo tylko sporadycznie, wówczas nie będzie "wojny" o to kto wykorzystał więcej z tych 2GB ;)

 

przejście z nju buzz na nju dodatkowy (2015-06-05 09:14)

Dzięki za odpowiedź!  :)

odpowiedź

przejście z nju buzz na nju dodatkowy | mateuxp (03.06.2015, 17:20)

Oboje z żoną mamy ofertę nju z rachunkiem 39 zł na wszystko.
Czy mogę do mojego konta wziąć numer żony jako dodatkowy Za 9 zł na wszystko(nowa oferta nju) i wtedy ona by miała to samo co teraz tylko 30 zł taniej?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników