Blokada SIM

 

Blokada SIM (2013-07-26 17:33)

Powołując się na regulamin bezpodstawnie bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji , kontaktu zablokowali kartę SIM . Dostałem od nich sms treści :
"W związku z naruszeniem PKT.5.2 Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych" Pomimo dwukrotnej reklamacji karta SIM zablokowana , a miła Pani na info linii powiedziała ze system to sam zrobił , a reklamacja może być rozpatrzona do 14 dni . Na koncie mam pieniądze , nie chcą mi ich zwrócić ... Czy to nie jest próba oszustwa?? Powinien się tym zająć UOKiK !! właśnie to zgłosiłem do nich . Jeszcze raz  ostrzegam przed tym operatorem !!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Blokada SIM (2013-07-26 18:16)

Zgodnie z pkt 6 regulaminu oferty nju na kartę "PTK Centertel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego ograniczenia świadczenia usług w przypadku stwierdzenia któregokolwiek z zachowań opisanych w pkt 5 oraz gdy do PTK Centertel wpłyną skargi innych Abonentów w związku z otrzymywaniem SMS-ów SPAMów z numeru Abonenta." mieli prawo, więc nawet nie musieli wcześniej informować.

Ja na Twoim miejscu zadzwoniłbym jeszcze raz do BOK i poprosił konsultanta o przesłanie takiej informacji gdzieś dalej, chyba muszą mieć jakiś dział co weryfikuje zasadność takich blokad, możliwe że przez takie zgłoszenie szybciej otrzymasz odpowiedź (niż w terminie 14 dni) i może telefon zostanie odblokowany.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Blokada SIM (2013-07-28 09:23)

Sam dzis takiego samego sms-a dostalem zostala zablokowana karta sim ( wyslalem cale 2 sms w ciagu miesiaca dzwonie tylko do rodzinki ) na chwile obecna zglaszam ta sprawe dalej.
To jest jakas kpina robic z ludzi idiotow nie polecam tej sieci nikomu uciekam z niej jak najszybciej . Ale sprawy nie pozostawie bezczynnie . Dzwone juz z 10 raz do BOK i nikt nie odpowiada .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~czesiek

 

Blokada SIM (2013-07-29 14:51)

Rano ostrzymałam tego samego smsa, na koncie mam pieniądze, na ten moment jestem okradziona. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~velma

 

Blokada SIM (2013-08-15 10:27)

to jest odpowiedź na post:

Rano ostrzymałam tego samego smsa, na koncie mam pieniądze, na ten moment jestem okradziona. 




Mam dokładnie ten sam problem. Czy NJU zajęli się już Waszą sprawą?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przemot

 

Blokada SIM (2013-12-05 18:21)

to taka ściema, że możesz dzwonić bez ograniczeń. Też przysłali mi takiego smsa.  Wprowadzają ludzi w błąd bo jednak są ograniczenia, a regulaminu nju mobile na kartę na stronie nie da się otworzyć

~wkurzonyroman

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~radek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wtrkmnlf

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wtrkmnlf

 

Blokada SIM (2015-07-16 02:12)

mi zablokowali również przed chwilą, jeszcze nie sostałem poinformowany żadnym smsem. To jest jakaś kpina ! Świeżo po doładowaniu telefonu i rozmawiając z dziewczyną zablokowali mi karte sim. Również zgłaszam tą sprawę bo to jest chyba jakiś żart ze swoich klientów. Kpina

odpowiedź

Blokada SIM | michela (26.07.2013, 17:33)

Powołując się na regulamin bezpodstawnie bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji , kontaktu zablokowali kartę SIM . Dostałem od nich sms treści :
"W związku z naruszeniem PKT.5.2 Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych" Pomimo dwukrotnej reklamacji karta SIM zablokowana , a miła Pani na info linii powiedziała ze system to sam zrobił , a reklamacja może być rozpatrzona do 14 dni . Na koncie mam pieniądze , nie chcą mi ich zwrócić ... Czy to nie jest próba oszustwa?? Powinien się tym zająć UOKiK !! właśnie to zgłosiłem do nich . Jeszcze raz  ostrzegam przed tym operatorem !!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 1 zalogowanych użytkowników