forumnju na kartęofertaoferta wszystko komórkowe za 29 złotych w telefonie na kartę

oferta wszystko komórkowe za 29 złotych w telefonie na kartę

 

oferta wszystko komórkowe za 29 złotych w telefonie na kartę (2017-02-20 08:26)

Witam, czy jeśli mam aktywną usługę na kartę wszystko komórkowe za 29 złotych i okres rozliczeniowy mam do 21-go każdego miesiąca a konto doładowałam dziś na kwotę 30 zł (czyli dzień przed końcem tego okresu) czy to doładowanie wlicza mi się w kolejny okres rozliczeniowy czy powinnam doładować konto w ostatnim dniu obecnego cyklu (czyli jutro, 21.02.)? Konto doładowałam dziś i otrzymałam jedynie sms o rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego z przypomnieniem o konieczności doładowania konta, a żadnej informacji zwrotnej, że odnotowano to doładowanie? Dziękuję za pomoc!

~beata

 

oferta wszystko komórkowe za 29 złotych w telefonie na kartę (2017-02-20 15:09)

Nie ma znaczenia kiedy doładowujesz telefon. Nie musisz tego robić co miesiąc. Ważne jest by zapewnić środki na koncie - może to być poprzez np. jednorazowe doładowanie za 100zł.


Usługa jest rozliczana na zasadzie okresów rozliczeniowych tak jak wspomniałaś. Z tego co piszesz rozumiem, że twój okres rozliczeniowy rozpoczyna się każdego 22 dnia i kończy 21 kolejnego miesiąca. W każdym z tych okresów pobierane będą z Twojego salda opłaty za wszystkie połączenia komórkowe, SMS/MMS i internet aż do osiągnięcia pułapu 29zł. Późniejsze opłaty za wyżej wymienione połączenia nie będą pobierane aż do końca danego okresu rozliczeniowego, w którym został osiągnięty pułap. Opłaty za połączenia na numery stacjonarne i wszystkie usługi Premium są pobierane z Twojego salda na bieżąco i nie wchodzą w stan pułapu wydanych 29zł.


Jak wspomniałem wyżej terminy i wysokość doładowań nie mają tutaj najmniejszego znaczenia. Ważne jest tylko by zapewnić środki na koncie.


P.S.
Pamiętaj, że jeśli osiągniesz pułap 29zł np. 20 lub 21 dnia okresu rozliczeniowego to i tak 22 dnia miesiąca zostanie on wyzerowany i zostanie naliczany na nowo. Żadne darmowe połączenia nie będą przysługiwać, aż do osiągnięcia pułapu 29zł od nowa.

[edytowane przez ciajus o 15:13 w dniu 2017-02-20]

odpowiedź

oferta wszystko komórkowe za 29 złotych w telefonie na kartę | ~beata (20.02.2017, 08:26)

Witam, czy jeśli mam aktywną usługę na kartę wszystko komórkowe za 29 złotych i okres rozliczeniowy mam do 21-go każdego miesiąca a konto doładowałam dziś na kwotę 30 zł (czyli dzień przed końcem tego okresu) czy to doładowanie wlicza mi się w kolejny okres rozliczeniowy czy powinnam doładować konto w ostatnim dniu obecnego cyklu (czyli jutro, 21.02.)? Konto doładowałam dziś i otrzymałam jedynie sms o rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego z przypomnieniem o konieczności doładowania konta, a żadnej informacji zwrotnej, że odnotowano to doładowanie? Dziękuję za pomoc!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników