duplikat karty

 

duplikat karty (2016-12-12 11:10)

zgubiłem karte sim, a miałem na niej ważne numery oraz pieniądze, co robić?

~zły

 

duplikat karty (2016-12-12 13:41)

Numerów nie odzyskasz a duplikat karty uzyskasz zgłaszając to w BOK.

 

duplikat karty (2016-12-12 17:05)

Czesc! Ja rowniez zgubilam karty i w dodatku nie moge sie zalogowac, bo nie pamietam hasla.
Nie mam karty ani nie moge sie zalogowac. Ktos ma na to rozwiazanie?
Dzieki,
Silvia

~silvia

 

duplikat karty (2016-12-12 17:26)

Tak.. jest na to rozwiązanie... skontaktować się z BOK!!! Czyż nie logicznym jest, że jeśli zgubiło się karty to jedynym kto może pomóc to Operator wystawiając duplikat karty, a nie przypadkowi użytkownicy na forum? Denerwujące jest zadawanie tego samego pytania kilka razy pod rząd bez czytania odpowiedzi, tak jakby każdy myślał, że jego przypadek jest wyjątkowy i dla niego będzie magiczne lekarstwo. Rozwiązanie jest zawsze takie samo


Zgubiona/skradziona/zniszczona/zjedzona przez psa/wciągnięta nosem przez babcie karta SIM = konieczność kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu wyrobiena duplikatu!

 

duplikat karty (2016-12-12 18:31)

to jest odpowiedź na post:

Tak.. jest na to rozwiązanie... skontaktować się z BOK!!! Czyż nie logicznym jest, że jeśli zgubiło się karty to jedynym kto może pomóc to Operator wystawiając duplikat karty, a nie przypadkowi użytkownicy na forum? Denerwujące jest zadawanie tego samego pytania kilka razy pod rząd bez czytania odpowiedzi, tak jakby każdy myślał, że jego przypadek jest wyjątkowy i dla niego będzie magiczne lekarstwo. Rozwiązanie jest zawsze takie samo


Zgubiona/skradziona/zniszczona/zjedzona przez psa/wciągnięta nosem przez babcie karta SIM = konieczność kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu wyrobiena duplikatu!

~silvia

 

duplikat karty (2016-12-12 18:39)

Bardzo milo zobaczyc jakie mile rozwiazania sa dodawane na ten forum.
Nie, to nie jest proste. Mieszkam za granica, nie jestem polka, ale chcialabym tego samego numero co sobie kiedys kupilam. Nie moge zadzwonic z za granice do biuro obslugi klienta. Wiec, nie, nie dla kazdego jest to samo rozwiazanie i prykro mi, ze nawet na forum osobe moga byc takie nie mile w stosunku do klientow.

~silvia

 

duplikat karty (2016-12-12 18:48)

Nie chcialem być nie miły, jednak w kółko powtarzające się pytania są dość irytujące. Nie wspomniałaś o tym za pierwszym razem, że jesteś zza granicy jednak to i tak niczego nie zmienia. Procedura jest taka sama - trzeba skontaktować się z BOK w celu zamówienia duplikatu karty. Numer (+48) 690 610 610 jest dostępny ze wszystkich numerów również zagranicznych, więc poza kosztami takiego połączenia nie powinnaś mieć problemów żeby zadzwonić. Jedyny problem jaki w Twoim przypadku może wystąpić to tylko fakt, że wszystkie karty SIM są wysyłane kurierem na terenie Polski. Poza tym wspomniałaś teraz, że jest to numer, który "kiedyś sobie kupiłaś", więc jeśli był nieaktywny i nie doładowany w ciągu ostatnich 6 miesięcy to niestety na 99% przepadł.

 

duplikat karty (2016-12-12 18:51)

Dziekuje

~silvia

 

duplikat karty (2016-12-12 18:58)

Jeszcze jeden pomysł. Zanim wydasz majątek na połączenie telefoniczne zza granicy dla numeru, który może się okazać już nie istniejący spróbuj najpierw napisać zgłoszenie email na adres bok@njumobile.pl. Może będą w stanie pomóc w ten sposób.

 

duplikat karty (2016-12-13 17:51)

Jeszcze lepiej! Dziekuje!

~silvia

odpowiedź

duplikat karty | ~zły (12.12.2016, 11:10)

zgubiłem karte sim, a miałem na niej ważne numery oraz pieniądze, co robić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników