Co to jest 1MB?

 

Co to jest 1MB? (2016-12-17 21:42)

"podstawowa cena za korzystanie z internetu w kraju to:
<strong>19 gr</strong> / 1 MB"

Czy za gigabajt ściągniętych danych płacę 190 pln? Niech ktoś mnie naprowadzi.

 

Co to jest 1MB? (2016-12-17 23:55)

w teorii tak by było ale w praktyce w danej ofercie Nju z rachunkiem masz ustalone górne limity kwot za transfer danych. Czytaj warunki oferty promocyjnej z której chcesz skorzystać zamiast skupiać się wyłącznie na standardowym cenniku.

Analogicznie jak w innych sieciach np. w ofercie abonamentowej Play w taryfie FORMUŁA SOLO masz w cenniku podane 0,12zł/100KB.
Czy to oznacza, że za 1 GB w Play zapłacisz 1259 zł, oczywiście, że nie, bo w ramach oferty promocyjnej masz określony pakiet X GB albo tzw. no limit na transfer danych, czy możliwość dokupienia dodatkowych paczek danych.

Ta cena w praktyce ma znaczenie przy np. rozliczaniu transferu danych w roamingu, gdzie domyślnie nie masz darmowego czy z góry ograniczonego pakietu danych za kilka/kilkanaście złotych, a wtedy w dobie LTE za krótkotrwały transfer danych w roamingu można zapłacić kilkadziesiąt lub kilkaset złotych.

[edytowane przez nju_klient o 00:03 w dniu 2016-12-18]
 

Co to jest 1MB? (2016-12-20 09:33)

Witam. Może tu uzyskam jakąś poradę co zrobić.  Od sierpnia mam kartę w nju mobile, jest zarejestrowana. Byłam za granicą i w tym tel używałam karaty Lebara. Teraz jestem w kraju i włożyłem kartę nju mobile. Ale nie mogę wysyłać ani odbierac mms. Po konfiguracji sms z nju mobile dziala mi internet w tel ale mms nie. Jeśli usunę internet z tel i skorzystam z neta córki mms wyślę. Mam tel Samsung Galaxy J3. Proszę o radę bo myślę o przeniesieniu nr do innej sieci bo takie cuda w plusie mi się nie zdarzały. Pozdrawiam i proszę o radę na poczte.  oliiwka@interia.eu ...a może ja jakas nie kumata 

~ola

 

Co to jest 1MB? (2018-04-29 06:56)

to jest odpowiedź na post:

"podstawowa cena za korzystanie z internetu w kraju to:
<strong>19 gr</strong> / 1 MB"

Czy za gigabajt ściągniętych danych płacę 190 pln? Niech ktoś mnie naprowadzi.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~b679

odpowiedź

Co to jest 1MB? | ronny (17.12.2016, 21:42)

"podstawowa cena za korzystanie z internetu w kraju to:
<strong>19 gr</strong> / 1 MB"

Czy za gigabajt ściągniętych danych płacę 190 pln? Niech ktoś mnie naprowadzi.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies