forumnju z rachunkiemoferta(NJU Internetowy) W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałeś już 29 zł na internet

(NJU Internetowy) W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałeś już 29 zł na internet

 

(NJU Internetowy) W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałeś już 29 zł na internet (2016-08-17 11:22)

Witam. Wczoraj zaczął mi się mój pierwszy pełny okres rozliczeniowy, wykorzystałem ok. 330 MB, a w nocy przyszedł mi email, że:

W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałes już 29 zł na internet. Od teraz z internetu w kraju korzystasz bezpłatnie na pełnej prędkości do 40,0 GB.

O co chodzi? Nic z tego nie rozumiem, na umowie to troszkę inaczej wygląda. 29 zł jest za 40 GB tak? No to według moich obliczeń wydałem 0,24 zł. Czegoś nie rozumiem? O co chodzi z tym bezpłatnym korzystaniem do 40 GB? Matko jedyna.... Pozdrawiam.

 

(NJU Internetowy) W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałeś już 29 zł na internet (2016-08-17 12:02)

Dobra chyba czaję, mam włączoną usługę 'im dłużej tym lepiej', czyli dopiero po 3 miesiącach będę płacić tyle ile używam tak? Czy tylko jest znoszony ten limit 9 zł?

 

(NJU Internetowy) W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałeś już 29 zł na internet (2016-08-17 20:48)

W nju mobile w sumie jest 10 okresów rozliczeniowych. Rozpoczynają się one odpowiednio 1, 4, 6, 10, 14, 16, 19, 24, 26, 29 dnia miesiąca. Każdy numer abonencki w nju mobile jest przypisany do jednego z tych okresów. Okres rozliczeniowy, do którego został przypisany Twój numer możesz sprawdzić na fakturze.



wpadłes na koniec okresu stąd te info

 

(NJU Internetowy) W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałeś już 29 zł na internet (2016-08-18 14:47)

Wszystko się zgadza, tylko nie zrozumiałeś jak działają pakiety w nju. Za internet płacisz 19 gr / 1 MB, ale po osiągnięciu kwoty 29 (co daje jakieś 152MB) zł dalej rachunek nie wzrasta. Tak działa każda usługa obniżająca koszty w nju - do osiągnięcia kwoty podanej w wybranej usłudze płacisz jak za normalny nju buzz. Usługa im dłużej tym lepiej to osobna sprawa - daje ci zwiększenie ilości danych w wybranym pakiecie po osiągnięciu wymaganego stażu: po 6 miesiącach za 29 zł będziesz miał 80GB (2x więcej) po 12 miesiącach 100 GB (2.5x więcej) i po 24 miesiącach 120 GB (3x więcej). Dodatkowo po 3 miesiącach nie będzie tzw. dociążenia (czyli rachunku minimalnego za 9 zł) więc jeśli wyłączysz kartę na miesiąc, to dostaniesz rachunek na 0 zł, jeśli zużyjesz np. 20 MB to rachunek wyniesie 3,80 zł (20 x 0,19 zł).

odpowiedź

(NJU Internetowy) W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałeś już 29 zł na internet | damianex (17.08.2016, 11:22)

Witam. Wczoraj zaczął mi się mój pierwszy pełny okres rozliczeniowy, wykorzystałem ok. 330 MB, a w nocy przyszedł mi email, że:

W bieżącym okresie rozliczeniowym wydałes już 29 zł na internet. Od teraz z internetu w kraju korzystasz bezpłatnie na pełnej prędkości do 40,0 GB.

O co chodzi? Nic z tego nie rozumiem, na umowie to troszkę inaczej wygląda. 29 zł jest za 40 GB tak? No to według moich obliczeń wydałem 0,24 zł. Czegoś nie rozumiem? O co chodzi z tym bezpłatnym korzystaniem do 40 GB? Matko jedyna.... Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 3 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies