forumnju z rachunkiemofertaJak przejść z Nju z rachunkiem do Orange Free?

Jak przejść z Nju z rachunkiem do Orange Free?

 

Jak przejść z Nju z rachunkiem do Orange Free? (2016-02-09 00:00)

Witam. Jestem w nju z rachunkiem, a chciałbym przejść do Orange Free. Jak można to zrobić? Wysłanie smsa o treści FREE na nr 601 nie działa - dostaję komunikat, że migracja na wskazany plan taryfowy jest niedostępna. A przecież Nju to marka, której operatorem jest Orange, więc chyba powinno dać się przejść, skoro da się przenieść numer do zupełnie innej sieci?? Tylko jak to zrobić? W lubelskim salonie Orange nie wiedziano, więc pytam tutaj...

 

Jak przejść z Nju z rachunkiem do Orange Free? (2016-02-09 21:17)

Odpowiem sam sobie, bo już się dowiedziałem. Logujemy się na njumobile, wchodzimy na Moje Konto\Moja Oferta\Zmień - trafiamy na stronę zmiany oferty na nju na kartę. Sciągamy z niej formularz przeniesienia numeru na ofertę nju na kart. Trzeba niestety do wydrukować, wypełnić i wysłać na adres njumobile. Potem z oferty nju na kartę można już przejść smsem do Orange.

 

Jak przejść z Nju z rachunkiem do Orange Free? (2016-09-05 14:28)

to jest odpowiedź na post:

Odpowiem sam sobie, bo już się dowiedziałem. Logujemy się na njumobile, wchodzimy na Moje Konto\Moja Oferta\Zmień - trafiamy na stronę zmiany oferty na nju na kartę. Sciągamy z niej formularz przeniesienia numeru na ofertę nju na kart. Trzeba niestety do wydrukować, wypełnić i wysłać na adres njumobile. Potem z oferty nju na kartę można już przejść smsem do Orange.




Rozumiem, że przy przejściu z nju na rachunek do nju na kartę obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Tymczasem przy zmianie operatora, umowę można wypowiedzieć w każdej chwili. Tym samym Orange wydaje się zachęcać do przejścia do konkurencji, w sytuacji gdy dla klienta liczy się szybka zmiana.

~mudslide

odpowiedź

Jak przejść z Nju z rachunkiem do Orange Free? | llppkkll (09.02.2016, 00:00)

Witam. Jestem w nju z rachunkiem, a chciałbym przejść do Orange Free. Jak można to zrobić? Wysłanie smsa o treści FREE na nr 601 nie działa - dostaję komunikat, że migracja na wskazany plan taryfowy jest niedostępna. A przecież Nju to marka, której operatorem jest Orange, więc chyba powinno dać się przejść, skoro da się przenieść numer do zupełnie innej sieci?? Tylko jak to zrobić? W lubelskim salonie Orange nie wiedziano, więc pytam tutaj...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 1 zalogowanych użytkowników