forumnju z rachunkiemofertaBlokowanie połączeń wychodzących

Blokowanie połączeń wychodzących

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-10-24 11:18)

Zablokowano mi połączenia wychodzące mimo ze wszystko zapłaciłem nie mam dalej połączeń wychodzących

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-10-25 12:16)

Nie jesteś jedyny, który po czasie dopłacił brakującą kwotę i ma problem z odblokowaniem połączeń. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i ewentualnie napisz zgłoszenie, że opłaciłeś i prosisz o odblokowanie. Bądź poczytaj co na ten temat mówi regulamin.

Jaki z tego morał, płać rachunki na czas, a nie np. miesiąc po terminie to nie będzie problemu.
A jeśli opłacanie rachunku 20-50zł/mc stanowi jakiś problem to zawsze możesz przejść do oferty na kartę lub innej sieci, bo nie masz cyrografu, który by Ciebie usidlił.

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-01 14:41)

to jest odpowiedź na post:

Zablokowano mi połączenia wychodzące mimo ze wszystko zapłaciłem nie mam dalej połączeń wychodzących

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-08 23:05)

Mi zablokowano wszystkie połaczenia (przychodzące i wychodzące) w pierwszym dniu opóżnienia płatności. Po 2 dniach zapłaciłam. Teraz mija tydzień, a dalej nie odbieram połaczeń ani nie uzyskałam odpowiedzi z windykacji. Do sądu mam już iśc czy co?

~bibi

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-27 08:39)

Mi złodzieje zablokowali kartę jak mam 20 zł na koncie. 


Pytam się czemu , mam na kącie doładowuję więc dzwonię. 


Złodziejska sieć . 


PYTAM CZEMU ???

~zenobiusz

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-27 10:39)

to jest odpowiedź na post:

Mi złodzieje zablokowali kartę jak mam 20 zł na koncie. 
Pytam się czemu , mam na kącie doładowuję więc dzwonię. 
Złodziejska sieć . 
PYTAM CZEMU ???


Po gramatyce zdań, można przypuszczać, że to "krzysiek_d4"
<font face="OpenSans-Bold, Helvetica, Arial, sans-serif">Sposób na trolla, to ignorancja.</font>

~sambor

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-27 23:06)

to jest odpowiedź na post:


Po gramatyce zdań, można przypuszczać, że to "krzysiek_d4"
<font face="OpenSans-Bold, Helvetica, Arial, sans-serif">Sposób na trolla, to ignorancja.</font>

Trzykrotne wyróżnianie tekstu świadczy o twojej gramatyce. Chorzy ludzie stosują urojone zasady pisowni.

Już cię szukam. Głupich ignoruje - tym się może wybronić.
Coś bardzo się mnie boicie?

Do normalnych "niezawodowych" forumowiczów nju nie sugerujcie się wpisami "wszystkowiedzących"forumowych hejterów. Ich wpisy to hejty nju.

Kolejny hejter_ski wpis gościa - powyżej - który wprowadza was w błąd. Zawodowo jak widać zajmuje się "ogłupianiem" zgłaszających tu swoje problemy.
Swego czasu radzili mi - odnośnie zawyżonej faktury - abym "płacił i płakał". Nie zapłaciłem i nie płakałem.
Nie zapłaciłem - jak dotychczas żadnej zawyżonej faktury a było ich w tym roku 5 (na 10 wszystkich).

Przeglądajcie też inne fora gdzie są obiektywne wypowiedzi innych użytkowników. 
Ja stamtąd dowiedziałem się, jakie są praktyki odnośnie wystawiania zawyżonych faktur i jak się przed nimi bronić. Skąd się biorą nieistniejące transfery danych na początku okresu rozliczeniowego.<br > <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:"Times New Roman","serif";mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language: EN-US;mso-bidi-language:AR-SA"><br >

 

Blokowanie połączeń wychodzących (2015-11-28 23:46)

Nie moge dzwonić ani wysyłac sms, lecz z internetu normalnie kożystam. Nju co jest?? faktury do zapłaty jeszcze nie otrzymałem więc nie wiem o co wam chodzi.

~ciastek

odpowiedź

Blokowanie połączeń wychodzących | ~bibi (08.11.2015, 23:05)

Mi zablokowano wszystkie połaczenia (przychodzące i wychodzące) w pierwszym dniu opóżnienia płatności. Po 2 dniach zapłaciłam. Teraz mija tydzień, a dalej nie odbieram połaczeń ani nie uzyskałam odpowiedzi z windykacji. Do sądu mam już iśc czy co?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników