profil na forum

nick
dziaraz
nowicjusz

moje ostatnie

naliczanie opłat

(2015-10-11 21:36 w wątku naliczanie opłat )

Na bilingu w moim  nju dodatkowym każdy sms kosztuje 0,09gr (83sms),minuta rozmowy 0,19gr(36 rozmów na zwykłe numery nie jakieś specjalne ) a naliczenia nie zatrzymały się przy żadnym limicie, mimo że powinna być tylko opłata 9zł dodatkowy  +39 za wszystko za nr główny.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

naliczanie opłat

(2015-10-09 12:31 w wątku naliczanie opłat )

<span >To ja opiszę swój przypadek. mam 39 zł za wszystko +nju dodatkowy dołączyłem go w połowie sierpnia. Rachunek za sierpień wydawał się OK. Ale gdy przyszedł rachunek za wrzesień złapałem się za głowę ponad 150 zł ! Oczywiście sprawdzam biling nju podstawowy 39 zł a dodatkowy prawie 120 zł. Oczywiscie szybki telefon do nju i informacja, że system ma błąd i wszystkie połączenia z dodatkowego były liczone normalnie bez żadnego limitu do max 39 , mimo ze mam ustalony limit należności (sami ustalili) 100zł. Rozumiem, że sami powinni sprawdzić i nawet zablokować ten nr. Złożyłem reklamację i już drugi tydzień mija a tu nic. Teraz patrzę na stan konta na dodatkowym a tam już 50 zł dodatkowo naliczone. To jest dopiero MASAKRA!!!

ta odpowiedź była przydatna
dla 4 osób