forumnju z rachunkiemusługiRozliczeniowy okres przejściowy a opłaty

Rozliczeniowy okres przejściowy a opłaty

 

Rozliczeniowy okres przejściowy a opłaty (2018-01-21 09:54)

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem nju i mam pytanie - 13.12 rozpoczęłam przygodę z tym operatorem od tymczasowego nr a od 20.12 na nr przeniesionym od poprzedniego operatora, oferta nie więcej niż 29 zł. Dokupiłam z aktywacją od 22.12 nr dodatkowy do głównego nr. I jestem zszokowana fakturą za pierwszy przejściowy okres rozliczeniowy. Mam do zapłaty 86,58 zł. Rozumiem wyrównanie opłaty za nr dodatkowy w kwocie 8,03 zł ale po co na tej fakturze przedpłata 9 zł za okres 19.01 - 18.02? Ponadto skąd na nr dodatkowym opłaty za połączenia 18,73 zł? Nr dołączyłam 22.12 kiedy mój nr w nju już funkcjonował. Moje opłaty za połączenia w tym okresie rozliczeniowym wynoszą 28,08 zł więc za nr dodatkowy już nie powinny być naliczane a są doliczone do faktury. Czy następny okres rozliczeniowy, tj. 19.01 - 18.02 będzie już normalnie liczony, tj. 29 zł nr + 9 zł dodatkowy? Bo już się martwię... Dziękuję za odpowiedź.

 

Rozliczeniowy okres przejściowy a opłaty (2018-01-21 10:27)

Trudno powiedzieć, co wpłynęło na wysokość faktury nie widząc rachunku szczegółowego dla konta. Od 13 grudnia powinnaś mieć już plan podstawowy, bo nju tymczasowy był do 12.12. Na tymczasowym są cztery odrębne limity na każdą z usług, ale w ogóle nie powinnaś mieć tymczasowego, jeżeli podpisałaś umowę 13.12. Sprawdź czy masz na rachunku opłaty za tymczasowy i czy czasem nie są naliczone w dniu przeniesienia, bo to jest błąd. Czy nie ma opłat za smsy specjalne czy połączenia międzynarodowe. Opłata 9.00 zł za dodatkowy jest naliczana zawsze z góry za kolejny okres, więc to ok, ze na pierwszej fakturze jest wyrównanie i przedpłata. 

~enter

odpowiedź

Rozliczeniowy okres przejściowy a opłaty | namia (21.01.2018, 09:54)

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem nju i mam pytanie - 13.12 rozpoczęłam przygodę z tym operatorem od tymczasowego nr a od 20.12 na nr przeniesionym od poprzedniego operatora, oferta nie więcej niż 29 zł. Dokupiłam z aktywacją od 22.12 nr dodatkowy do głównego nr. I jestem zszokowana fakturą za pierwszy przejściowy okres rozliczeniowy. Mam do zapłaty 86,58 zł. Rozumiem wyrównanie opłaty za nr dodatkowy w kwocie 8,03 zł ale po co na tej fakturze przedpłata 9 zł za okres 19.01 - 18.02? Ponadto skąd na nr dodatkowym opłaty za połączenia 18,73 zł? Nr dołączyłam 22.12 kiedy mój nr w nju już funkcjonował. Moje opłaty za połączenia w tym okresie rozliczeniowym wynoszą 28,08 zł więc za nr dodatkowy już nie powinny być naliczane a są doliczone do faktury. Czy następny okres rozliczeniowy, tj. 19.01 - 18.02 będzie już normalnie liczony, tj. 29 zł nr + 9 zł dodatkowy? Bo już się martwię... Dziękuję za odpowiedź.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników