forumstrona www, moje kontomoje kontoNiechciane przeniesienie do PLAY

Niechciane przeniesienie do PLAY

 

Niechciane przeniesienie do PLAY (2017-08-22 15:46)

Hej , wpisuję tu na forum bo zaniepokoił mnie sms jaki otrzymałem na początku korzystania z nowej karty NJU. 
Kartę sobie zamówiłem przez internet , podając swoje dane ,  przyszła kurierem , w zamkniętej kopercie. Zaczynam używać , przychodzi sms od NJU , że witają , że zarejestrowali , no i ok. 
Na następny dzień przychodzi dziwny sms od PLAY , że dziękują za wniosek o przeniesienie numeru do PLAY ?!
Tylko ja wcale nie składałem nigdy takiego wniosku !! Nikomu !!
Czyli jakiś pracownik NJU przejął moje dane i podszył się pode mnie , wnioskując o przeniesienie numeru. Na szczęście Orange odrzucił przeniesienie , takiego kolejnego SMSa dostałem od PLAY.
Chodzi mi o to,że wygląda na to , że w NJU swobodnie kupczą naszymi danymi. 

~netbouy

 

Niechciane przeniesienie do PLAY (2017-08-22 15:50)

No niekoniecznie.
Skoro Orange odrzuciło przeniesienie to znaczy to, że była niezgodność danych. Zgaduję, że ktoś przenosił numer i się pomylił przy wpisywaniu. Tyle.

~wiem

 

Niechciane przeniesienie do PLAY (2024-01-17 16:26)

Mam ten sam przypadek. O co chodzi? 

~martyna

odpowiedź

Niechciane przeniesienie do PLAY | ~netbouy (22.08.2017, 15:46)

Hej , wpisuję tu na forum bo zaniepokoił mnie sms jaki otrzymałem na początku korzystania z nowej karty NJU. 
Kartę sobie zamówiłem przez internet , podając swoje dane ,  przyszła kurierem , w zamkniętej kopercie. Zaczynam używać , przychodzi sms od NJU , że witają , że zarejestrowali , no i ok. 
Na następny dzień przychodzi dziwny sms od PLAY , że dziękują za wniosek o przeniesienie numeru do PLAY ?!
Tylko ja wcale nie składałem nigdy takiego wniosku !! Nikomu !!
Czyli jakiś pracownik NJU przejął moje dane i podszył się pode mnie , wnioskując o przeniesienie numeru. Na szczęście Orange odrzucił przeniesienie , takiego kolejnego SMSa dostałem od PLAY.
Chodzi mi o to,że wygląda na to , że w NJU swobodnie kupczą naszymi danymi. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników